„Dneska to zase stálo za starou bačkoru, zítra už fakt podám výpověď“, řeknete si večer, ale ráno unaveně vstanete a najedete opět do těch stejných kolejí. Ve skutečnosti víte, že tu výpověď nikdy nepodáte…

… A to je veliká chyba! Život je moc krátký na to, abyste dělali práci, která vás ubíjí, abyste plnili příkazy, se kterými se neztotožňujete, abyste museli poslouchat šéfa, kterého nemůžete vystát, abyste se úplně zbytečně stresovali kvůli věcem, které vás stejně nezajímají. Řekněte si dost a uchopte konečně život do svých rukou. Prozradíme vám, jak na to!

Sedmero prozření

1. Zastavte se a přesvědčte se o tom, že se ve své stávající práci skutečně necítíte dobře.

2. Dejte dohromady seznam věcí, které vás v rámci práce baví a které vás nebaví.

3. Uvědomte si, že dobrý pocit z práce je pro každého. I pro vás.

4. Pokuste se přijít na to, v čem se skrývá váš talent.

5. Sledujte se při činnostech, které děláte a orientujte se více na ty, u kterých se cítíte dobře.

6. Položte si otázku: Kdybych měla poslední rok života, co bych dělala?

7. Slibte si, že svou prací nebudete nikoho uspokojovat a budete se soustředit pouze na svůj dobrý pocit.

Co pro sebe můžete udělat

Pokud dokážete svůj život změnit sami, jste na úžasné cestě k osobní proměně, ale pakliže budete se sebou bojovat a nebudete schopni změnu učinit sami, doporučujeme využít služeb osobního kouče, který vás povede na vaší nové cestě za úspěchem.

Neplýtvejte časem, který vám v tomto čase a na tomto místě byl vyhrazen a dělejte to, k čemu jste byli předurčeni. Koučování vás naučí, jak se zbavit stresu a pomůže vám předejít obávanému syndromu vyhoření. Konečně budete moci živit se tím, co vás skutečně baví.