Šanci uspět nezvyšují jenom vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti, ale i váš vzhled. Dokonalá úprava vlasů, nehtů a pleti je samozřejmostí. Co si ale obléci, když venku mrzne jako na Sibiři a sníh vám kazí jakékoliv představy o kostýmku a lodičkách.

Zaměřeno na kalhoty

Máte v oblibě kalhoty, sáhněte po nich i na pohovor. Je zbytečné trápit se v sukni, pokud se v ní necítíte sebejistě. I s kalhotami se dají vykouzlit divy. Módním trendem ve světě businessu jsou látkové kalhoty stylu chino. Jsou volné kolem boků, v oblasti kyčlí je zdobí nabírané sámky a směrem ke kotníkům se zužují. Chino kalhoty působí ležérním dojmem, ale přesto profesionálně. Navíc jsou velice pohodlné.

Můžete je kombinovat s jednobarevnou košilí a pánskou vestičkou. V zimě, kdy vám sníh sahá až po kotníky, ke kalhotám obujte kvalitní dámskou obuv. Vyberte si například šněrovací kotníkové kozačky na podpatku či kotníkové semišky.

Zaměřeno na šaty a sukně

Na druhou stranu sukně mají své kouzlo a ve světě businessu jsou přijímány velice kladně. Obléci si sukni znamená ukázat, že jste žena, která se nepotřebuje za nic schovávat. Pokud vám sebedůvěra nechybí, je to jasná volba. Trendem jsou sukně s vysokým pasem nebo pouzdrové šaty. V zimě vsaďte na tvíd, který zahřeje.

Obojí hravě spojíte s bílou košilí a sakem. Aby vám nebyla od nohou zima, obujte si kožené kozačky na podpatku nebo jednoduché kozačky v jezdeckém stylu.

Nakonec nezapomeňte na hřejivý kabát. Spíše než péřovou bundu zvolte klasický flaušový kabát, který působí decentně a snadno jej sladíte s jakýmkoliv outfitem.