Ty nejprve dala ale vyzkoušet svým zákaznicím. 36 žen dostalo na testování nové Rozjasňující pleťové sérum a Noční pleťovou masku. Hlavním cílem obou produktů je pleť rozjasnit, sjednotit a redukovat pigmentové skvrny.

Jak testování probíhalo?

Původně se do testování přihlásilo 208 zákaznic, Havlíkova apotéka si vybrala 36 z nich. Mezi hlavní kritéria výběru patřil věk, proto, aby byly zastoupeny ženy všech věkových kategorií pro které jsou produkty určeny a dále pak přítomnost pigmentových skvrn či jiných nedokonalostí pleti. „Testování trvalo 4 týdny a zjišťovali jsme primárně konkrétní účinky na pleť, tedy rozjasnění, sjednocení barvy, zmírnění podráždění, redukci vrásek a také zpevnění pleti. Dále nás zajímalo, jak budou zákaznice spokojeny s barvou, vůní, konzistencí a rychlostí vstřebávání produktů do pokožky,“ říká Ester Malenová, Projektová manažerka Havlíkovy apotéky.

Před tím, než se ženy zapojily do testování, nejčastěji řešily dehydrovanou pleť (53 %), nedokonalosti jako jsou akné či pupínky (45 %), vysokou citlivost (31 %), rozšířené póry (28 %), zašedlý tón (17 %) a pigmentové skvrny (11 %). Testování se zúčastnily ženy všech věkových kategorií. Nejvíce jich bylo ve věku 25 až 34 let.

„Výsledky testování naplnily naše očekávání. Jak se sérem, tak s maskou byla spokojena většina žen. Oba produkty nejčastěji získaly 10, 9 či 8 bodů z 10 možných, a to ve všech kategoriích,“ popisuje Ester Malenová a dodává: „Noční masku by své kamarádce doporučilo 83 % a pleťové sérum 72 % zapojených zákaznic.“

Jak zákaznice hodnotily Rozjasňující sérum Krásná zahradnice?

U 78 % žen došlo k sjednocení tónu pleti a stejné procento uvádí zvýšení hydratace. Rozjasněnou pleť po používání séra vnímá 70 % žen a zmírnění nedokonalostí jako jsou pigmentové skvrny, flíčky, akné, pupínky popisuje téměř polovina dotazovaných.

S tím, jak se sérum vstřebává do pokožky, bylo spokojeno 87 % žen, s barvou 86 %, s konzistencí 83 % a s vůní 74 %.

„Sérum jsem si velice oblíbila. Již po prvním použití jsem doslova cítila, jak pleť dýchá. Plusové body přidávám v případě použití séra jako podkladové báze pod make-up. Večer bylo naopak příjemné po séru nanést noční krém. Barva je úžasná, skvěle se hodí k názvu,“ zní jedna z recenzí na Rozjasňující pleťové sérum.

Jak v testování dopadla Noční maska Krásná zahradnice?

97 % žen uvádí, že jejich pleť je po používání noční masky více hydratovaná, 81 % žen zaznamenalo rozjasnění pleti, 72 % sjednocení a 67 % její zpevnění. K vyhlazení vrásek došlo u poloviny testovaných. Vlastnosti masky ženy hodnotily nad očekávání. 97 % z nich uvádí, že bylo spokojeno s barvou, konzistencí i rychlostí vstřebávání do pokožky. 86 % pak bylo spokojeno s tím, jak maska příjemně voní. Jedna z testerek k noční masce uvádí: „Výborně se roztírá i vstřebává. Je lehoučká, nezanechává mastný film. Pleť je ráno vyživená, rozjasněná, spokojená.“

Mezi další spokojené ženy patří slečna M. která uvedla: „Oba produkty mi velice vyhovují. Krásně hydratují a sjednocují pleť. Používala jsem je ještě s dalšími produkty ze stejné řady a přijde mi, že mi postupně zesvětlují pigmentové skvrny. Konzistence i parfemace obou produktů je velice příjemná. Na séru mě nejvíce zaujala příjemná vůně a konzistence, na masce účinek šťavnaté pleti. Pleť je před spaním napapaná. Už se těším až produkty zařadím do pravidelné péče.“

Více o produktech

Rozjasňující pleťové sérum Krásná zahradnice bylo vyvinuto pro každou ženu, která aktuálně potřebuje proměnit svou pleť a docílit tří základních věcí: rozjasnit, sjednotit a redukovat pigmentové skvrny. Sérum obsahuje aktivní látkou EPS WHITE z mořských řas, která přesně tohle umí. Kromě toho má významný anti-aging efekt. Dokáže pleť zbavit vrásek a vypnout čelistní kontury. Díky své zelené barvě a aktivnímu působení obsažených látek vyrovnává barevný tón pokožky, redukuje začervenání pleti a příznivě působí proti vzniku nedokonalostí. Zmírňuje projevy stárnutí pleti a zjemňuje mimické vrásky obličeje, krku a dekoltu. Sérum taktéž stimuluje tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Kromě aktivní látky EPS WHITE obsahuje sérum také ceramidy a niacinamid – tedy vitamín B3, bio makadamiový olej a samozřejmě petrželový olej. Cena: 816 Kč / 30 ml.

Noční maska Krásná zahradnice je zde pro všechny, kteří chtějí během noci pečovat o svou pleť ještě o trochu více. Obsahuje klinicky ověřené aktivní látky EPS WHITE, bojující proti hyperpigmentaci pleti, a ALGAKTIV ® GenoFix Nite pro vypnutí pleti, redukci vrásek a hloubkovou regeneraci. Díky této dokonalé kombinaci společně s kyselinou hyaluronovou a vhodně zvolenými oleji v bio kvalitě bude pleť po ránu vždy svěží a plná života. Účinné složky redukují hloubku viditelných vrásek. Při dlouhodobém používání minimalizují i již existující pigmentové skvrny. Cena: 354 Kč / 30 ml.

Oba produkty pořídíte na www.havlikovaapoteka.cz a www.apoteka.cz.

-komerční sdělení-