Na co se můžete těšit v případě, že váš chrupu bude upraven zubními fazetami, to se dozvíte na níže uvedených řádcích.

Zubní fazety z kvalitní keramiky vám vykouzlí na tváři přirozeně vypadající úsměv bez vad. Snadno a rychle se tak zbavíte nedostatků v podobě:

  • různé délky či velikosti zubů,
  • prasklých, zlomených  či uštípnutých zubů,
  • skvrn a prasklin,
  • různého zbarvení,
  • viditelných velkých výplní měnících barvu zubu.

V ordinacích estetické stomatologie DentaLabs s.r.o. vám fazety zhotoví na míru do 48 hodin s tím, že cenu si lze rozložit do několika pravidelných splátek. Pracovníci DentaLabs s.r.o. byli v uplynulých 3 letech autory více než 9 000 nových úsměvů.

Kromě aplikace zubních fazet, stomatologové DentaLabs s.r.o. pomáhají pacientům dosáhnout hollywoodského úsměvu i za pomoci zubních korunek, bělení zubů, úpravy dásní, rovnátek. Reference klientů DentaLabs s.r.o. najdete na internetových stránkách https://www.dentalabs.cz/.

Ošetření estetické stomatologie v DentaLabs s.r.o. se skládá z těchto kroků:

  1. Úvodní bezplatná konzultace, na které specialista naplánuje optimální řešení proměny chrupu. Potenciální pacient se během úvodní konzultace dozví z 3D vizualizace, jaké změny je možné dosáhnout.
  2. V případě souhlasu s pokračováním proměny, pracovníci DentaLabs s.r.o. připraví zuby na ošetření, tj. dojde k jejich vyleštění a obroušení.
  3. Aplikace samotných fazet.

O zubní fazety se není nutné nijak zvlášť starat, postačí zubní kartáček a nit tak, jak je tomu v případě zubů neošetřených fazetami.

Láká vás myšlenka dokonalého úsměvu? Domluvte si ještě dnes termín nezávazné konzultace v ordinaci estetické stomatologie DentaLabs s.r.o.

Zdroj obrázku: taurusphoto / Shutterstock.com