Nezáleží na tom, jestli je na Vašem nákupním seznamu zboží z kategorie, potraviny, drogerie, textil, hračky, nábytek, bytové doplňky, zahradnické potřeby, sportovní vybavení, na AkčníCeny.cz najdete vhodné produkty se slevou až 80 %. Kromě samotných informací o ceně, AkčníCeny.cz přináší svým uživatelům celou řadu užitečných informací.

AkčníCeny.cz pravidelně aktualizují přehled akčních nabídek prodejců, a to napříč Českou republikou a na úrovni jednotlivých poboček, tj. pokud některý z obchodníků nabízí na různých pobočkách odlišné akce, dozvíte se to! Informace o akčních cenách jsou Vám na AkčníCeny.cz k dispozici jak v podobě náhledů na elektronické letáky, tak v podobě výpisů zlevněného zboží. Doslova na pár kliknutí tedy zjistíte:

  • jaký sortiment nabízí za sníženou cenu obchodníci ve Vašem okolí,
  • jestli a za jakou cenu nabízí se slevou produkt z Vašeho nákupního seznamu,
  • pokud produkt nabízí v akci více prodejců, AkčníCeny.cz Vám řeknou, která z nabídek je výhodnější,
  • v jakém časovém rozmezí jsou akční nabídky platné.

Ukázka porovnání slev produktu

Kromě informací o akčních nabídkách, AkčníCeny.cz pro Vás sledují také informace jako jsou složení, velikost balení, doporučené skladování, výrobce apod.

Ukázka vývoje akční ceny produktu

Díky pravidelné aktualizaci akčních nabídek, AkčníCeny.cz pro Vás mají vždy aktuální informace o možnostech výhodné koupě. Už Váš příští nákup může být výrazně levnější, přesvědčte se sami, navštivte ještě dnes www.akcniceny.cz

Průměrná domácnost v České republice může na svých nákupech ušetřit díky akčním nabídkám i tisíce korun měsíčně. Za výhodné ceny je možné nakoupit nejen základní potraviny, ale také sladkosti, doplňky stravy, bytové doplňky, oblečení, hračky, sportovní potřeby apod. Mezi zlevněnými produkty pak najdete nejen „ověřené“ značky, ale také novinky, jež obchodníci zavádí do prodeje a v akčních nabídkách si chtějí otestovat zájem o ně.