Tělo bez celulitidy a strií, pevný zadeček, bříško a štíhlé paže jsou prostě snem a my Vám dnes prozradíme, jak se k němu přiblížit.

„Vyhledávejte speciální kosmetiku, které je vyvinuta na to, aby našla postižené místo v pokožce a zabezpečila její regeneraci až úplné obnovení, vysvětluje Marcela Kubátová z české kosmetické značky Onclé a doporučuje používat Dámskou řadu. Ta se přímo zaměřuje na celulitidu a strie.

„Dámská řada Onclé obsahuje rostlinné kmenové buňky AKOSKY® APIUM, které nejen, že aktivují tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí, ale vyhledávají místa postižená celulitidou a striemi a potlačují je,“ říká Marcela Kubátová.

Celková funkčnost produktů je založena na vysoce kvalitních účinných složkách, které kondici Vaší pokožky pozvednou na úplně jinou úroveň. Obsahují 99 % vzácných přírodních olejů a extraktů z přírodních kmenových buněk AKOSKY® APIUM. Při pravidelném používání produktů 2 x denně (ráno a večer) uvidíte výsledky velmi brzy.

Dámská řada obsahuje celkem tři produkty, které se vzájemně doplňují tak, aby efekt byl co nejlepší. „Pro začátek využijte minimálně dva z nich. Tělový peeling, který odstraní odumřelé buňky a pokožku skvěle připraví na aplikaci Tělového balzámu. Ten kůži zpevňuje, zjemňuje a formuje,“ vysvětluje Marcela Kubátová a dodává: „Chcete-li dosáhnout maximálního efektu za co nejkratší dobu, kombinujte oba uvedené produkty s Olejovým sérem Onclé. To je totiž ideální pro pravidelné masáže proti celulitidě a striím.“

Zpevňující olejový peeling s hloubkově regenerujícími účinky. Obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Bohaté složení obsahuje z 98 % komplex vysoce kvalitních aktivních olejů a drcená šípková zrníčka dodávají pleti dostatek vitamínů.

Prémiový tělový balzám skvěle o pokožku pečuje a zpevňuje ji. Také ji chrání a obnovuje vnitřní struktury při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a díky obsažené 3D kyselině hyaluronové hydratuje kůži do hloubky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Kromě AKOSKY® APIUM a 3D kyseliny hyaluronové obsahuje také INCA INCHI, přírodní squalan a BIO šípkový olej.

Luxusní olejové sérum ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodné i pro dehydratovanou a stárnoucí pokožku. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Olejové sérum obsahuje kromě AKOSKY® APIUM také INCA INCHI, bavlníkový a BIO šípkový olej.

Dámskou řadu Onclé, která Vás přiblíží ke snovému tělu, najdete zde: https://www.oncle.cz/damska-kosmetika/