Nenadálé finanční potíže, které je třeba okamžitě řešit.

Vyřízeno může být už za několik minut a brzy tedy bude po starostech. Půjčky v nebankovním prostředí jsou hodně rychlé a nemusíte se díky nim zdržovat nepodstatnými detaily. Doklad o příjmu a ověření totožnosti, číslo bankovního konta a občanského průkazu. O tom, nač peníze mají posloužit, nepadne ani jediné slovo. Poskytovatel se nevyptává a ctí klientovo soukromí, stejně tak i šetří jeho čas. Nic podobného není nutné ani ze zákona.

Až dvacet tisíc korun bez dokládání účelu

Potřebujete vyšší finanční obnos a nespokojíte se s pouhou tisícovkou? Nevadí, bezbankovní půjčka má velmi široké možnosti a jistě si tedy přijde na své prakticky každý zájemce. Účel vlastně vůbec o ničem nerozhoduje, můžete financovat nejen základní složenky v domácnosti, ale například také náhradu za rozbitou elektroniku, otázky nečekejte a zpětné dokladování využití peněžních prostředků už vůbec ne. Kolik variant je tedy připraveno a jak jsou nastavené jednotlivé mantinely pro žadatele?

  • Tisícikoruna jako základ. Potřebujete menší výdaje? Potom si tedy vyberte variantu 1 000 Kč.
  • Dvacet tisícovek jako maximum, o kterém zde můžete jednat. 20 000 Kč poslouží na cokoliv.
  • Splátkový kalendář? Čtveřice různých variant, vyberte si mezi 1, 2, 3 a 4 týdny podle svého.

Jednoduchá žádost během pár minut

Je krátká, nezabere zbytečně mnoho času a v ohrožení nebudou ani vaše nervy. Vše proběhne v naprostém klidu, žádost o půjčku vyplníte v pohodlí domova. Bez složitých otázek, půjde vlastně jen o to, abyste se představili a ukázali, že nastavený splátkový kalendář nebude činit problémy. Pro ověření úvěruschopnosti klienta rozhoduje zejména doklad o trvalém příjmu, kterým prokážete svou bonitu a další postup už je jednoduchý – schválení žádosti vůbec nic nebrání a peníze pak mohou být v řádu minut od momentu schválení na vašem bankovním účtu. Bez ručitele, poplatků předem a dalších věcí, které nikoho netěší.

Ideální varianta nejen pro zaměstnané

Trávíte spoustu času v práci, nedostanete se do banky během otevíracích hodin, máte navíc pobočku poměrně daleko? Potom je online krátkodobý úvěr nejvhodnějším řešením situace, když nehodláte ztrácet zbytečně čas. Vyplníte jen několik důležitých kolonek, díky kterým budete jako žadatelé plně identifikováni – o nic více opravdu nejde. Ověření účtu, jednoduché nastavení, přihlášení se do osobního profilu. A výplata peněz, která proběhne skutečně instantně, bez dalších otázek a nutných potvrzení. Proč si život nezjednodušit, když dorazí nečekané výdaje? Nemá smysl se jimi dlouho zatěžovat a nenacházet nějaké smysluplné řešení.

Vybírejte si poskytovatele opravdu pečlivě

Jak poznáme, že firma, se kterou jednáme, je férová? Nejde jen o nebankovní půjčky, ale obecná rada praví jasně – ověřte si reference, zájem klientů se v nich určitě podepíše a poznáte to už na první pohled. Počet ohlasů ale nestačí, důležité je, aby tyto zprávy byly veskrze pozitivní. Tak například, když má nějaká elektronika řadu kladných referencí, začnete o ní brzy přemýšlet, že? Doporučení dalších uživatelů zkrátka vládne…

Pozor na dluhovou past, nepřeceňte síly

Pokud jde o peníze, musíte být také obezřetní při sjednávání každého produktu, byť by šlo na první pohled o poměrně malou sumu. Měli byste mít stoprocentně jasno, že zvládnete dostát předem dohodnutým závazkům. Pokud jasno nemáte a převažují spíše obavy, potom byste o půjčce jednat ani neměli. Dluhová past čeká na ty, kteří nejednají s podobnou rozvahou a jistě je lepší prevence, než pozdější drahé řešení komplikované situace – drahé nejen finančně, ale především časově.