Po rozbalení se můžete těšit na unikátní přípravky vyrobené z čerstvých kozích surovin, vitamínů, minerálů, bylin, léčivých rostlin a nejmodernějších aktivních látek.

Potěšte své blízké jedinečnými produkty Kosmetiky Capri, které jsou světovým unikátem. Takto koncipované přípravky nevyrábí žádná jiná firma na světě. Obsah kozích surovin v produktech dosahuje hodnoty 30 %, což je výjimečně vysoké množství. Přípravky jsou symbolem dokonalého poměru kozího mléka, másla, tvarohu, syrovátky a kolostra. V kombinaci s aktivními látkami a také esenciálními oleji nejen fungují, ale také příjemně voní, mají příjemnou konzistenci i texturu.

Máme pro Vás tip na 3 krásné vánoční balíčky.

Balíček péče s růží

Dokonalý balíček pro ženy milující růže. Obsahuje čtyři jedinečné produkty Le Chaton. Denní omlazující krém s růžovým olejem. Jde o lehkou, dobře roztíratelnou emulzi s bohatým obsahem čerstvých buněk jahod. Obsahuje intenzivní hydratační a vitamínové složky, ochrání pleť před škodlivým slunečním a světelným záření. Noční regenerační krém s růžovým olejem. Ten zvyšuje jemnost a jas pleti, posiluje její pevnost a pružnost, omezuje tvorbu vrásek. Je určen pro noční ošetření citlivé, zvláště suché a zralé pleti. Hydratační a zklidňující pláténková pleťová maska s růží, která má osvěžující efekt a vysoce hydratační účinek. Rozjasňující krém okolo očí, který je ideální pro citlivé oční okolí a redukuje kruhy pod očima.

Leknínový balíček

Luxusní dárek pro náročné ženy přináší tři jedinečné produkty Le Chaton. Zklidňující leknínový 24 h krém, který rozjasňuje a zjemňuje podrážděnou a citlivou pleť. Čisticí pleťovou pěnu s kouzelnou lískou, která je určena k hlubokému a šetrnému čištění citlivé pleti. Inovované sérum s anti-ageing účinkem a silným hydratačním efektem. Obsahuje látky podporující přirozený hydratační faktor pokožky.

Balíček intenzivní zdraví

Vánoční dárek plný zdraví. To je balíček obsahující intenzivní dvojici. Diadem krém značky Capramedic pro podporu kožního mikrobiomu, regeneraci a revitalizaci u pokožky. Omlazující sérum Retinol LIKE značky Le Chaton, které zjemňuje, vitalizuje a zlepšuje vzhled pleti. Zpomaluje účinky stárnutí a obnovuje ochrannou bariéru pokožky. Je vhodné pro anti-ageing péči o citlivou, aknetózní a zralou pleť.

Tyto a další kombinace vánočních balíčků můžete objednat na www.kosmetikacapri.cz.

 

Krásné Vánoce Vám přeje česká kosmetika s nádechem Francie

Vše je vyráběno a s láskou baleno ve výrobním závodě obci Čím nedaleko Prahy. Spolehnout se tedy můžete na to, že produkty jsou čerstvé i vysoce kvalitní. Obaly jsou 100 % recyklovatelné a nezatěžují naši přírodu. Kosmetika Capri zároveň hledala inspiraci ve Francii a své značky pojmenovala La Chèvre a Le Chaton. Tyto značky mají v Česku tradici již 27 let a za tu dobu udělaly radost mnohým ženám, ale i mužům. Capramedic je nejnovější značka a ta pomáhá všem, kteří řeší problematickou pleť a anti-ageing. Vybírejte s radostí na www.kosmetikacapri.cz