I přesto občas toužíte po erotickém vzrušení a toužíte dosáhnout vrcholu?

Sexuální apetit je zcela běžný a ženy by jej v žádném případě neměly potlačovat. Místo toho by se měly naučit, jak se uspokojit i bez partnera.

Proč si dopřát rozkoš i bez partnera?

Proč si občas dopřát erotické chvilky sama se sebou? Sex má totiž celou řadu benefitů. Kromě toho, že se vám díky tomu vyplaví do těla endorfiny, sexuální aktivita má pozitivní vliv na srdce, cévy, ale také snižuje bolesti hlavy, stres a dopomůže k lepšímu a kvalitnějšímu spánku. Čím dříve se žena naučí pracovat se svým tělem a dovést sama sebe k vyvrcholení, tím dříve bude šťastnější, spokojenější a vyrovnanější.

Jak si tyto krásné kratochvíle strávené ve vlastní společnosti vychutnat na maximum? Pořiďte si spolehlivé pomocníky, kteří vás nezklamou a budou mít opravdu dlouhou výdrž.

Klasické erotické pomůcky, na které ženy nedají dopustit

Tradičními hračkami pro ženy jsou, a pravděpodobně i zůstanou, klasické vibrátory. Jejich moderní design z nich dělá skutečná umělecká díla, za jejichž vlastnění se nebudete stydět. Pokud si chce žena koupit dildo, nemusí být nevkusné. Erotické pomůcky v současné době vypadají esteticky, vyrábí se také v pastelových barvách a dokážou si s nimi poradit i úplné začátečnice.

Moderní stimulátory pro ženy

Chcete si dopřát návštěvu ráje, ale preferujete diskrétnost? Podívejte se na nabídnu stimulátorů, které jemně masírují, dráždí a vynesou vás opravdu až do nebeských výšin. Protože tyto pomůcky speciálně cílí na nejcitlivější ženská místa, orgasmus je díky nim zaručen. Erotické pomůcky pro ženy totiž nezahrnují pouze umělé penisy, ale také diskrétní hračky, jež se pohodlně vejdou do kabelky a žena je tak s sebou může nosit kamkoliv.

Venušiny kuličky pro potěšení i posilování

Pokud si chce žena dopřát nejenom příjemné pocity, ale také si zaposilovat svaly pánevního dna, měla by ke Kegelovým cvikům přidat také Venušiny kuličky. Vyrábí se ze všech možných materiálů a také v celé škále velikostí. Po zavedení se kuličky chvějí a jemně vibrují, tudíž vás nejenom příjemně vzruší, ale také budete díky nim vědět, zda správně posilujete pánevní dno. Venušiny kuličky jsou vhodné pro začátečnice, ženy po porodu i ženy v přechodu.

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání

Milujete moderní technologie a bez svého chytrého mobilního telefonu si ani ráno nevyčistíte zuby? To pak jistě oceníte moderní technologii také v posteli. Co takhle vyzkoušet vibrační vajíčko, které se dá ovládat právě prostřednictvím telefonu? Je malé, nenápadné a pohodlně se vejde do kalhotek. Díky několika vibračním režimům dokáže uspokojit každou ženu a zpravidla bývá i vodotěsné. Bez obav si jej s sebou můžete vzít i do vany a užít si opravdu relaxační lázeň se vším všudy.

O své erotické hračky se správně starejte

Aby vám erotické pomůcky dělaly společnost opravdu dlouhou dobu, nezapomeňte se o ně správně starat. Po každém použití je omyjte a samozřejmě i vydezinfikujte. Erotické hračky se vyrábí ze zdravotně nezávadných materiálů, tudíž se nemusíte obávat nepříjemných zánětů či mykóz, ovšem důležité je, pořídit si k jejich čištění speciální dezinfekční přípravky a případně také nějaké pěkné pouzdro.

Dopřejte si chvilky naprosté rozkoše, i když jste právě bez partnera. Vyvrcholení a příjemné chvění totiž nemusíte zažívat pouze tehdy, když jste právě ve vztahu, ale spolehlivě vám k nim dopomůžou také erotické pomůcky speciálně navržené pro blaho žen.

Zdroj obrázku: Nenad Aksic / Shutterstock.com