měla několikrát a začíná to být pěkná nuda. Chtělo by to něco nového na sebe…

Jenže ne vždy si můžeme dovolit pořídit hned několik outfitů najednou a na nějakou dobu ukojit chuť po něčem novém.

Jeden outfit přitom můžete nosit na několik způsobů, stačí chytře zvolit doplňky. Jaké?

Šperky 

Pořiďte si nové náušnice, vyčešte si vlasy nahoru a hned máte potřebný eye-catcher, který odvede vaši pozornost od okoukaného outfitu.

Nestárnoucí šperky, které se hodí k halence a džínsům, stejně jako k večerní róbě jsou jednoznačně perly. Perlové náušnice, ale třeba i náhrdelník jsou naprosto skvělým doplňkem i pro všední den.

Pro odvedení pozornosti od nudného oblečení jsou skvělé i dlouhé řetízky s přívěsky. Pokud si přívěsky, klidně i z bižuterie, pořídíte ve vícero barevných provedení, můžete být nově oblečená každý den.

Hodinky 

Dámské hodinky jsou nejen líbivým, ale i praktickým doplňkem, který směle nahradí jakýkoli jiný šperk. Módní jsou třpytící se hodinky s výraznými pásky, které dokáží oživit i ten nejfádnější outfit. Jen si je vyzkoušejte k malým černým, nebo třeba ke kalhotovému kostýmu…

Módního faux pas se nedopustíte ani když si zvolíte hodinky o něco „nudnější“, například i hodinky s černým ciferníkem i černým páskem mohou outfit pěkně doladit.

Špatně nejsou ani chytré hodinky. K těm však doporučujeme pořídit vícero pásků, přece jen sportovní pásek se ke kostýmku příliš nehodí.

Šátky a šály 

Šátky a šály jsou ideálním doplňkem k takřka všem outfitům. Díky vhodnému šátku navíc můžete v kombinaci se sakem vykouzlit formální oděv i obyčejného trika.

Mimochodem obzvláště praktické jsou v klimatizovaných kancelářích a zasedacích místnostech, kdy je přehodíte přes ramena či krk a rázem tak povýšíte na praktickou a elegantní ženu.

Tip: Šátky nestárnou a motivy i barvy na nich, které byly už dávno pasé se mnohdy vrací zpět do módy. Nezdráhejte se tak sáhnout po starších kouscích, které jste už dávno zasunula hluboko do skříně.

Boty 

Už dávno neplatí, že boty musí barevně i materiálově ladit s kabelkou, popřípadě s páskem. Boty jsou dnes běžným módním doplňkem. Dnes můžete obout lodičky v pastelových barvách k jakémukoli oděvu a příležitosti. Nestyďte se nazout i výraznou červenou!

Díky tomu si můžete dovolit obléct to samé třeba v jednom týdnu i dvakrát. Pokaždé stačí jen obout jiné boty.

Na rozdíl od kabelky, kterou v práci odložíte, boty navíc upoutávají pozornost celý den. Ať už budete v tramvaji, v kuchyňce nebo na poradě.