Spousta sněhu, sluncem zalitá obloha a zahřívá vás buď rychlá a dynamická jízda z kopce nebo svařák… Všude bílo, příjemná a pohodová atmosféra. V Praze to není žádný med, vlezlo, převážně šedo, město plné načervenalých a zachumlaných lidí, kteří se tváří zamrzle a otráveně.

Vzhledem k tomu, že pražská dítka měla v minulém týdnu prázdniny, na horách se to lyžaři jen hemžilo. Přiznám se, že teploty, které tam na sportu chtivé nadšence čekaly, fandily jen opravdovým otužilcům nebo zarytým lyžařům a snowboardistům.  My ostatní jsme se častěji než kdykoliv jindy věnovali „občerstvovnám“.  Nevadilo to, jen to trochu lezlo do peněz :-)

Pokud jste tedy jako já, hor a zimních radovánek si rádi užijete (ač se to nezdá, lyžuji velmi ráda!), ale potom během pomalého a dlouhého přechodu do krásných jarních dnů trpíte jako zvíře. Mrznete, nic se vám dělat nechce a ideální chvíle zažíváte s čajem u knihy či u televize. Bohudík (nebo bohuželJ) miluji jídlo a veškeré gurmánské zážitky a tak se alespoň věnuji tomuto koníčku. Kuchařka jsem sice dobrá, ale to, co umí profesionálové, je úžasné.

Pravidelně navštěvuji kurzy vaření, od francouzské kuchyně, přes české speciality až po orientální kuchyni. Mám své oblíbené kulinářské studio a své oblíbené kuchaře, kteří mají co říct a předvést. Vždy mě dostanou! To, co poberu za informace a co se naučím, tím ohromuji celou rodinku.

Můj manžel miluje sushi – absolvovala jsem tedy sushi kurz! Po vzoru Sexu ve městě jsem se chtěla obložit na svátek Valentýna vlastními výtvory, ale vzdala jsem to. Nejenže Valentýna doma příliš nevedeme, ale „opakovaný vtip už není vtipem“.  Inspiraci jsem si ale ponechala v hlavě a o víkendu chystám překvapení.  Dítka jsou u babičky, k nám domů dorazí kuchař, který na místě čerstvé sushi připraví a naservíruje. Pro mne „bez práce, bez nepořádku v kuchyni a s noblesou“ výtečný začátek společného večera. Za dlouhá léta manželství vím, že láska prochází žaludkem, ale také vím, že vztah se musí čas od času okořenit! Dobrý způsob, jak na to, nemyslíte?

Pokud i vy hledáte nějakou inspiraci pro zpestření vztahu či obecně života, nevymýšlejte již vymyšlené. Já se svěřuji do péče agentury, která nápady jen srší. Má je ve své nabídce, a pokud tam zrovna nenajdete to, co si představujete, rádi vám pomohou nejen s vymýšlením, ale i s organizací.

„Co jsi zažil a snědl, to Ti nikdy nikdo nevezme“ (staré indiánské přísloví)

Dejtonej.cz