Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

V případě, že jste nevyhráli, nezoufejte, i přesto si můžete profesionální péči dopřát!

Kosmetický salón najdete na adrese: Těšnov 5, Praha 2, 2. patro, dveře č. 235. Pro objednání kontaktujte paní Zuzanu Kučerovou, tel. 777 600 079.

 

Vyzkoušejte na vlastní kůži vysoce kvalitní českou kozí kosmetiku, která je v Česku už 25 let. Přípravky značek LE CHATON, LA CHÈVRE a CAPRAMEDIC® jsou doslova nabité kozím mlékem, máslem, syrovátkou, kolostrem. Takto koncipované produkty působí blahodárně na Vaši pleť a její mikrobiom. Kvalita pleti se při pravidelné péči kozími produkty viditelně zlepšuje a pleť začíná zářit.

Kde můžete produkty vyzkoušet a kde se nechat hýčkat?

Prvotřídní kosmetické ošetření poskytuje společnost Kosmetika Capri  v Praze v Kosmetickém saloně Těšnov. Certifikovaná kosmetička Zuzana Kučerová provádí tato ošetření: Hydratační kúru, Zklidňující ošetření normální i citlivé pleti, Omlazující anti-ageing péči. Cena za hodinu profesionální péče: 650 Kč.

Doporučení zní: Navštěvujte salon jednou měsíčně. Vaše pleť se stane krásnou, čistou, zdravou, mladistvou, prostě báječnou. „Vidíme velké rozdíly mezi ženami, které salony navštěvují, a které ne, a to už po prvních třech měsících,“ říká kosmetička Zuzana Kučerová a dodává: „Ženy, které ke mně chodí pravidelně si pochvalují, že jejich pleť je krásnější, pevnější a vypadá zdravěji než dřív.“ Navíc si v rukou Zuzany dámy odpočinou od každodenních starostí a stresu.

Nyní můžete toto vysoce kvalitní a zároveň velmi příjemné kosmetické ošetření v hodnotě 650 Kč vyhrát! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí…

Kosmetické ošetření pleti provádíme kosmetickými přípravky s vysokým obsahem nativních kozích látek. Pravidelně rozšiřujeme sortiment o novinky. Každý nový produkt je vždy o něco více nabitý kozím mlékem, tvarohem, syrovátkou, kolostrem. Stejně tomu tak je i u žhavé novinky s názvem Zklidňující leknínový krém.

A soutěžní otázka zní: Tento krém obsahuje:

a) tuk z kozího mléka, který příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje

b) nepatrné složky kravského mléka, které účinkují v pleti

Nápovědu najdete zde.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 31. 10. do 6. 11. 2019.

Výhercem se stane 150. správně odpovídající soutěžící. Výherce získá poukázku do salonu.

Upozornění: Výhru lze čerpat od začátku listopadu 2019 do konce dubna 2020.

Pravidla soutěže

Kde kosmetický salon najdete? Těšnov 5, Praha 2, 2. patro, dveře č. 235, Zuzana Kučerová, tel. 777 600 079.

Kosmetické přípravky jsou také k dispozici 24 hodin denně na e-shopu a v profesionálních kosmetických salonech po celé ČR. Obojí najdete na adrese www.kosmetikacapri.cz.