Pokud zatím můžeme o dovolené pouze snít, nikde se nám nebude snít lépe, než v oblaku vůně rostlin, pod hřejivými slunečními  paprsky a s pocitem teplého vánku na tváři za lenivých podvečerů.

Od května na Vás v AlmiDecor čeká nábytek Miloo. Je to signál, že se v tomto období stává důležitou součástí života v domě také jeho okolí, nejen interiér.

Nabízíme krásný, lehký, praktický, moderní a velmi různorodý nábytek, takže si každý najde svou oblíbenou kolekci ať už ve stylu etno, country nebo elegantního minimalismu.

Stačí jen přijít do salonu AlmiDecor a najít v něm Miloo, zavřít oči a představit si sluncem rozpálenou terasu s křeslem Lisbon lákajícím k siestě. Anebo vůni moře, lehký větřík a nábytek Ponte ve stínu altánu.

A jak by se vám líbil velký stůl a pohodlné židle Greece? Zbývá už jen usednout se sklenkou retsiny a pochutnat si na salátu s kozím sýrem, vinným octem a voňavém chlebu namočeném v tom nejlepším olivovém oleji…

Večerní vůně levandule Vás zastihne v oblíbené pohovce Mykonos a ukolébá vás do snění na terase osvětlené lampiony – v takové chvíli nabývá bydlení v zahradě úplně nové dimenze…

Zveme Vás do světa Miloo v AlmiDecor, kde nabízíme vybrané kusy zahradního nábytku firmy Miloo. Nábytek je vhodný jak do interiérů tak na zahrady a terasy. Je dokonale přizpůsoben venkovnímu užití a odolává vnějším vlivům. Vyznačuje se vysokým komfortem užívání a ergonomickými tvary. Využívá prvotřídní materiály: krásně zpracovaný eco-rattan, sklo, ušlechtilá tvrdá dřeva a nerezovou ocel. Krom nábytku jsou v kolekci i drobné doplňky jako olejové lampy, louče, lucerny či polštářky.

Přijďte se podívat a vybrat si!

ALMIDECOR PALLADIUM

Nám. Republiky 1

110 00 Praha 1

Tel.: 225 771 656, 733 341 891

Otevřeno: neděle – středa 10 -21 h, čtvrtek – sobota 10 – 22 h