máme ten správný přípravek na opalování pro Vás! Jak si správně vybrat opalovací krém je v dnešní široké nabídce na trhu produktů náročné dilema. Je potřeba mít jiný přípravek pro sebe a jiný pro děti? Potřebuji silnější faktor na začátek léta?

Opravdu budu chráněná celý den přes opakované koupání či pocení? Jak na to, aby opálení vydrželo co nejdéle? A co když už je pozdě a pokožka je spálená? Odpověď na všechny otázky ohledně opalování Vám přináší nová kompletní řada švýcarských přípravků na opalování Locherber Sun Pure.

Kolekce Locherber Sun Pure

Kolekce Locherber Sun Pure Léto 2014 Vám přináší krémy na opalování s vysokým, středním i nízkým faktorem, které spolehlivě a po celý den ochrání pleť před škodlivými paprsky, krém po opalování, který pokožku ošetří a pomůže prodloužit opálení a také krém na lehké spáleniny, který pomůže zarudlé pokožce co nejrychleji se zahojit a zhnědnout.

Tuto řadu doplňuje samoopalovací krém pro ty, kteří se sluníčku vystavovat nemůžou nebo nechtějí, a rádi si vykouzlí zlatavou pokožku v pohodlí domova. Pokud nevíte, jak nejlépe ochránit Vaši pokožku a zajistit jí co nejdelší opálení, vybírejte z produktů Locherber Léto 2014! Produkty Locherber Sun Pure obsahují nejnovější typy slunečních filtrů UVA a UVB schválených asociací Cosmetics Europe.

Patříte-li k jednomu z citlivějších fototypů, Vaše pokožka je velmi světlá a stačí Vám krátký pobyt na slunci k tomu, abyste se spálila, potřebujete krém s vysokou ochranou. Krémy Locherber SPF 50 a SPF 30 jsou opalovací krémy poslední generace, speciálně vyvinuté pro citlivý typ pleti nebo pro případy intenzivního opalování u moře či na horách.

Kombinace výtažků z rýže seté a granátového jablka, známé pro své ochranné vlastnosti, biomimetického lipopeptidu, který chrání před fotostárnutím a slunečních filtrů s velmi širokým spektrem, Vaši kůži spolehlivě ochrání i v těch nejnáročnějších podmínkách.  Rychle se vstřebávají a, jako všechny krémy na opalování Locherber, jsou voděodolné. Stačí se ráno namazat půl hodiny před vystavením pokožky slunečním paprskům a Vaše citlivá pleť bude až do večera bezpečně chráněna!

Ideální na slunění pro již lehce opálenou pleť a pro méně citlivý typ pleti je krém se střední ochranou, Locherber SPF 15. Sluneční filtry poslední generace poskytují účinnou ochranu proti UVA / UVB záření, zatímco výtažky z aloe vera, granátového jablka a rýže seté předcházejí poškozování pokožky, čímž nejenže pomáhají dosáhnout trvalého a intenzivního opálení, ale působí také jako anti-age. Tyto pleťové krémy se snadno roztírají, vydrží celý den a pokožka je po aplikaci pružná a jemná. Pro ještě pohodlnější aplikaci přinášíme tento oblíbený krém také ve spreji!

Locherber SPF 6 je krém ideální pro pokožku těla i obličeje, která jej již zvyklá na sluníčko, nebo která se snadno opaluje. Díky výtažkům z granátového jablka, másla karité a vitaminu E s antioxidačním účinkem poskytuje Locherber SPF 6 fantastickou hydrataci a zároveň účinnou ochranu. Složení tohoto inovativního krému je doplněno o výtažek z inositolu, který svými vlastnostmi napomáhá dosáhnout přirozeného a bezpečného intenzivního opálení.

Krémy po opalování Sun Pure

Chcete pokožce napomoci udržet si opálení co nejdéle? Aplikujte každý večer náš osvěžující a vysoce hydratační krém Locherber krém po opalování Sun Pure DOPO SOLE. Díky své lehké textuře a jedinečnému složení s aloe vera, biovýtažku z malin, alantoinu a slézu lesního, poskytuje pokožce intenzivní hydrataci a předchází tak jejímu podráždění. Locherber krém po opalování Sun Pure DOPO SOLE je vhodný pro celou rodinu a prodlouží Vaše opálení na maximum!

Jak poskytnout první pomoc zarudlé pokožce následkem spálení či štípnutí hmyzem? Vyzkoušejte Locherber zklidňující krém po opalování LENITIVA. Tento hojivý krém s měsíčkem lékařským okamžitě zklidňuje podrážděnou pokožku. Obsahuje výtažek z ořechu Kukui, který zastavuje zánětlivé procesy a zmírňuje svědění či pálení. Mějte v létě vždy po ruce krém Locherber LENITIVA a zarudnutí pokožky Vás nikdy nezaskočí!

Samoopalovací krémy ABRACADABRA

Kolekci pro léto 2014 doplňuje Locherber samoopalovací krém ABRACADABRA. Tyto samoopalovací krémy snadno a lehce vykouzlí přirozeně rovnoměrně opálený vzhled bez skvrn, je vhodný pro všechny typy pleti a to na tělo i obličej. Díky svým aktivním složkám, erytrulóze a  DHA, které upravují a zintenzivňují zabarvení, je jeho aplikace velice jednoduchá a dosáhnete vždy dokonalého výsledku.

Tato zcela nová kolekce krémů Locherber Léto 2014 je vhodná pro každý typ pleti a na jakoukoliv dovolenou. Bojíte se o citlivou pokožku Vašich dětí? Nebaví Vás aplikovat krém během dne znovu a znovu po každém vykoupání? Máte obavy, jak Váš obvyklý krém obstojí před horským sluníčkem či africkou divočinou? Neváhejte a vyzkoušejte jedinečnou ochranu pokožky nejnovější generace Locherber Sun Pure 2014!

Za zapůjčení produktů k testu děkujeme webu www.bellitia.cz