věnovala rodině či třeba jen sama sobě? A co vám v tom brání?

Dnes můžete úklid a starost o čistou domácnost zařídit jen několika málo kliky u počítače a večery a víkendy trávit zcela podle svého.

Svěřte úklid své domácnosti odborníkům

Bojíte se toho, že cizí člověk vám v bytě neuklidí důkladně? Že se s paní na hlídání pro jazykovou bariéru nedomluvíte? Že se vám může něco rozbít? Hoďte tyto obavy za hlavu.

Řešení pro vás má LidskáSíla. Jedná se o jeden z mála prozatím stále jen úklidových startupů v ČR, LidskaSila.cz. Tato firma poskytuje záruku, že dámy na úklid jsou schopné, školené a dobře zaplacené. Všechny zaměstnankyně jsou sympatické a jejich práce baví. Pokud se s nimi bude doma potkávat, nemusíte mít obavy z nepříjemného setkání. Neradi označují své dámy jako paní na úklid. „Jsou to skutečné profesionálky. Díky nim máme denně tolik spokojených zákazníků, že nestačíme jásat nad kladnými recenzemi,“ říká Michaela Somolová, zakladatelka a provozní ředitelka společnosti.

Dá se říct, že LidskáSíla mění trh se službami. Mění totiž celý zážitek ze služby jak pro zákazníka, tak pro poskytovatele služby.

Princip fungování je jednoduchý, vy jako zákazník si bezstarostně navolíte požadavky úklidu online a o vše ostatní se postarají oni. Využít můžete i mobilní aplikace, která je ke stažení jak pro Android, tak pro iOS. Pak už je jen na vás, zda budete během úklidu doma, či zda se budete věnovat aktivitám mimo něj.

7 důvodů proč si vybrat LidskáSíla.cz

  • LidskáSíla.cz je online platforma, která propojuje zákazníky s nezávislými profesionály. Díky tomu si jednoduše rezervujete čas a druh úklidu a oni vás následně propojí s vhodným profesionálem.
  • Získáte více volného času, který byste jinak trávila se žehličkou.
  • Budete mít více energie, kterou by vám vysál vysavač.
  • Objednat si jejich služby zvládnete během pauzy na svačinu.
  • Cenu za úklid znáte vždy dopředu.
  • Pokud nebudete s úklidem spokojeni, můžete bez udání důvodu úklid do 24 hodin reklamovat.
  • LidskáSíla.cz má sjednané pojištění proti poškození věci až do výše 10 miliónů.

Tip: Již od pondělí 25. července pro Vás chystáme soutěž o vouchery na úklid v hodnotě 400 Kč!