Vybíráme hodinky, které neudělají ostudu

30.7.2013, 08:00 | Veronika
hodinky_managerkaHP

Vzpomínáte si ještě na své první hodinky s Kačerem Donaldem nebo

panenkou Barbie?

A na digitálky, které jste nosila na střední? Jak se liší od těch, které nosíte teď? A jak vůbec vybrat hodinky, které budou sedět k vašemu profesnímu out-looku?

S výběrem hodinek není nutné si lámat hlavu. Navíc dámské hodinky se vyrábějí jak na běžícím páse, takže váš největší problém bude patrně přelouskat celou nabídku.

Všeho s mírou!

Stejně jako byste si do práce neoblékla plesové šaty, je nesmyslné navléct si na ruku společenské hodinky s brilianty. Nejenže to můžou působit nepatřičně, ale současně se také zbytečně stanete terčem pro případné zloděje. A kolegyně budou zbytečně závidět.

Luxusnější hodinky samozřejmě můžete zvolit, nosíte-li do práce kostýmek či šaty. Děláte-li na poště v uniformě, bude příliš okázalýkousek působit jako pěst na oko. Pozor si dejte také na to, abyste si hodinky zbytečně při práci nerozbila. Hrozí-li při vašem zaměstnání hypotetická možnost toho, že hodinky přijdou k újmě, zvolte raději nějaký robustnější a hlavně nárazuvzdorný model.

I digitálně můžou působit luxusně

Obecně sice panuje přesvědčení, že digitální hodinky jsou vhodné leda tak pro děti, studenty nebo na sport. Ale návrháři světových značek nás přesvědčují, že i digitálky můžou vypadat luxusně a nemusejí tak platit jen za sportovní hodinky. A tak se je nemusíte stydět nasadit ani ke kostýmku.

Zůstaňte věrná svému stylu

Hodinek je v nabídce jako máku. A není tak možné říct, které jsou společensky lépe přijatelné. Tím lépe pro vás, neboť se při výběru nemusíte omezovat nějakými normami. A už vůbec se nemusíte bát, že si náhodou koupíte stejné hodinky jako kolegyně.

Vyberte si zkrátka to, co se vám líbí a co bude ladit s tím, co běžně nosíte do práce. Pestrobarevné hodinky sice jsou originální, ale těžko si růžové hodinky vezmete ke žlutému svetru. Tak nezapomeňte při nákupu také na to, aby hodinky byly co nejuniversálnější.

 

-->

Komentáře

  • Tak to jsem se pobavila a vrátila do dětství! Hodinky s Kačerem Donaldem, kdo je tehdá neměl, jakoby nebyl.:-)

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam

Partneři

A_Moravskoslezské investice a development, a.s.
B_BPWCR
C_volny
D_Hays