Vizážistky a lektorky školy vytvořily každá specifické líčení – od něžného až po nejnáročnější aplikační techniky.

Škola vytvořila kolekci k oslavě vizážistického umění se snahou rozčeřit klidnou hladinu vizážistických vod v České republice a zároveň motivovat a inspirovat absolventy či nové zájemce o studium vizážistiky.

„Vizážistika je umění, které stojí na výjimečném talentu znalosti kombinace barev, anatomie obličeje a vypracované technice aplikací“ dodává Markéta Davidovich ze SURFACE profesionální školy líčení.

Jitka Válková byla múzou Haně Jurové, které krk ozdobila kousky metalových papírků a make-up ladila do bronzového odstínu. Druhý vizuál je postaven na fialové barvě a hlavně rtěnka na Jitčiných rtech je dokonalá.„Vyžívám se ve výrazném líčení, proto jsem byla nabídkou SURFACE velmi potěšena“, dodává Jitka.

Přední česká vizážistka Lucia Gibodová vytvořila rafinovanou změnu odstínu pleti na zrzavé krásce Dominice Opplové. Veronika Chmelířová měla nebezpečné linky z ruky vizážistky Barbory Nevické.

Známá vizážistkaSimona Bártová, která je zaměřena na svatební líčení a je zastánkyní přirozené ženské krásy, udělala nádherné líčení se zaměřením na oči, díky němuž vystoupila přirozená krása Hanky. Fotila talentovaná Martina Gonšenicová.

www.surfacemakeup.cz