se ani nejedná o hazardní hru stejnou jako hrací automaty. Jde spíše o zábavu, pokus o štěstí a případnou výhru.

Koupě stíracích losů je navíc populární přes různé věkové skupiny, stejně tak mezi ženami a muži. Zatímco většina forem her je stále spíše záležitostí mužů, loterie je oblíbená i mezi ženami.

V zajímavé infografice Jste typický sázkař, kterou zpracoval web Casino Recenze, je vidět, že muži sází 3-4x více, než ženy. Právě kromě loterie.

Mezi loterie se nejvíce považuje číselná a okamžitá. Číselná loterie je třeba Sportka nebo Euromiliony, které se pravidelně losují. Za okamžitou loterii se považují produkty, kde vidíte svou případnou výhru okamžitě. Jako právě u stíracích losů. U nich si los koupíte, setřete a za pár vteřin vidíte, jestli jste vyhráli nebo ne.

Stírací losy si můžete koupit na mnoha místech. Nejčastěji v trafice, ale i na poště nebo benzinkách. Díky rozvoji technologií a internetu si dneska stírací losy můžete koupit i online. Pěkně z pohodlí domova přes internet. Existují stránky, nejčastěji jako online casina, která nabízejí stírací losy online.

Jsou takřka stejné jako normální fyzické losy. Jeden nebo více si zakoupíte, setřete pole a hned vidíte případnou výhru. Navíc máte na výběr z předmětů, kterými můžete pole stírat. Tak si vyberete z prstenu, mince nebo klíče.

Není nic jednoduššího než se zaregistrovat, vložit peníze a za ně pak koupit různé stírací losy. V největší nabídce najdete až 20 různých stíracích losů. Jejich cena začíná na 1€, ale dají se koupit i dražší, a tudíž s vyšší možnou výhrou.

Tento článek je reklamním sdělením.
Upozornění ministerstva financí: hazardní hry mohou způsobit závislost. Účast je povolena pouze pro dospělé nad 18 let.