Doba se mění, nároky dětí také a hračky jakbysmet. Není jednoduché se dítěti zavděčit a koupit mu tu hračku, kterou bude doopravdy milovat, vydrží mu i několik let a nebude ji chtít pustit z rukou. Je to velmi těžké, ale existují i hračky, které milují všechny děti po staletí. Hračky, se kterými jsme si hráli i my. Je pravda, že se mění design hraček, hračky musejí jít s dobou a být dokonalé a originální, ovšem princip a podstata hračky zůstává stejná.

Nesmrtelné LEGO

Skvělou stavebnici LEGO měl doma určitě každý z nás. Pamatujete si, jak jste si s LEGEM na koberci hráli a hledali ten potřebný dílek? LEGO je stále trendy a je to jedna z nejoblíbenějších hraček, která baví děti po staletí. Je pravda, že se LEGO vyvinulo a zlepšilo svůj design a možnosti, ale je to pořád ta skvělá stavebnice jako za našich mladých let.

LEGO se zaměřuje jednotlivě na holky, kluky i naše nejmenší a snaží se jim přinést tu nejlepší zábavu. LEGO Friends je tou nejkrásnější stavebnicí pro všechny holčičky. Dívky si s ní užijí spoustu legrace a poznají i její příběh. Příběh LEGA Friends se odehrává ve městě Heartlake a hlavními hrdinkami je pět kamarádek jménem Mia, Ema, Andrea, Stephanie, Olivia. LEGO Friends se neustále rozrůstá o nové postavy, které přinášejí další a další příběhy a nové vztahy v městečku Heartlake.

Kluci si mohou z LEGA stavět auta, vrtulníky a všechny možné technické vymoženosti, jako jsou jeřáby, náklaďáky nebo domy. LEGO se také zaměřuje na různé filmové postavičky a seriály pro děti, které si se svými hrdiny mohou hrát právě díky LEGU, typickým příkladem je LEGO řada Star Wars.

Dřevěné hračky

Dřevěné hračky patří mezi raritu všech hraček. Dřevo je krásný přírodní materiál, se kterým si hráli i naši předci. Postupem času se z něj vyvinuly krásné barevné hračky, se kterými jsme si hráli my a dnes si s nimi mohou hrát i naše děti. Dřevěné hračky dlouho vydrží, jsou krásné a zábavné.

S dřevěnými hračkami si děti mohou hrát venku i doma. Choďte venku s chůdami, skákejte přes švihadlo nebo se houpejte na houpačce. Dřevěné hračky jsou skvělými společníky už raného věku. Existují dřevěná chrastítka, dřevěné obrázkové knížky, kostky a spousty dalších věcí. Děti si s dřevěnými hračkami zlepší jejich dětskou motoriku a zdokonalí se v mnoha praktických věcech. Nejvíce si děti oblíbily dřevěné houpací koníky, se kterými si užijí spoustu zábavy a legrace. Jízda na dřevěném houpacím koníkovi jim nahradí skutečný zážitek z jízdy na koni, kterého mají děti tak rády. Holčičky milují dřevěné domečky pro panenky, dřevěné kuchyňské linky nebo prodejny. Kluci zase ocení krásná dřevěná autíčka, motorky, meče, štíty nebo opravářské náčiní, se kterým mamince opraví vše potřebné.

Nebojte se dětem ukázat, s jakými hračkami jste si hráli i vy ve vašem dětství a sledujte, jak si je děti rychle zamilují a nikdy je neomrzí.