Ženy objeví nové dimenze vzrušení a párům přinese do sexuálního života i trochu společných úsměvů a nových objevů. I jen letmým pohledem za výlohu obchodu pro dospělé si uděláte představu o ohromné nabídce vibrátorů různých typů, barev i velikostí. Jak se zorientovat?

V nabídce jsou samozřejmě i jiné erotické pomůcky, vibrátor ale patří mezi ty tradiční, klasické a nejvíce oblíbené. Většina začátečníků tak při výběru dá přednost právě jemu. Nabídka je ovšem široká a typy vibrátorů se od sebe odlišují nejen barvou a velikostí. Rozdíl je třeba i v materiálu, což se často odráží v ceně. Nejjednodušší a také standardně nejlevnější vibrátory jsou z tvrdého plastu, který dobře přenáší vibrace, ale je tvrdý a nepoddajný. Naopak silikon nebo měkčené materiály mohou vibrace lehce tlumit, zato jsou na dotek příjemně měkké.

Zvlášť pro začátečníky v oblasti sexuálních hraček jsou oblíbené realistické vibrátory, které vypadají jako věrné kopie mužských partií včetně žilek nebo přirozeného zahnutí. Také ve velikosti odpovídají průměru a nesvádí tak, především muže, ke koupení něčeho mnohem většího, než je vůbec potřeba. I barvy odpovídají reálnému provedení, nejčastěji jsou tak v nabídce v barvě tělové světle růžové nebo okrové, najít ale můžete i hnědé nebo černé či růžové. Vyrábí se z kvalitních materiálů, které jsou téměř k nerozeznání od lidské kůže.

Není potřeba hned kupovat vibrátor se stovkou funkcí, je lepší zkoušet a objevovat pomalu. Dobrou vlastností vibrátoru je, když je voděodolný, pak nemusíte mít strach z jeho používání ve sprše, ale pokud jste spíše postelový typ, není tato vlastnost nutná. Zkuste navštívit sex shop a porozhlédnout se, ideálně pokud jste pár tak jít vybírat spolu. A pokud se stydíte, i když není důvod, udělejte si malý průzkum předem na internetu a do obchodu pak vyrazte už se základní představou, nebo si nechte vybraný kousek zaslat diskrétně domů. Nezapomeňte ale, že do ložnice už žádný stud nepatří a novou hračku hned vyzkoušejte.