Veletrh je intenzivně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, na zkrášlování, modelaci obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Vystavovatelé představí okolo 300 značek, mnoho z nich má stálý předváděcí program na stáncích, semináře či přednášky v saloncích či alespoň odbornou poradnu a malé pohoštění pro návštěvníky.

Stále důrazněji se na veletrzích WORLD OF BEAUTY & SPA prosazuje krása jako harmonie těla i duše.  Ukázky  četných druhů masáží, aromaterapie a dalších relaxačních metod, tak ulevujících při každodenním stresu, jsou netrpělivě očekávány návštěvníky – těmi, kteří se chtějí inspirovat pro návštěvu nových relaxačních či lázeňských center a především těmi, kteří zvažují další vzdělávání či rekvalifikaci v tomto oboru. Rekvalifikace a další vzdělávání nabízejí vystavovatelé samozřejmě i v dalších oblastech, jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, masáže, podologie., prezentují se  i kurzy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap.

Na soutěživé odborníky i jejich fanoušky čeká mnoho zajímavých soutěží, které se budou věnovat kadeřnictví, vizáži, módnímu designu a nehtům a rukám. Přijďte se podívat a soutěžte s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA.

Více informací o veletrhu a nápovědu k soutěži naleznete na www.worldofbeauty.cz

Co můžete vyhrát?

1. cena – dárkový kosmetický balíček od českého firmy Salvus + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
2. cena –  2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
3. cena – 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013

* Výhry dodala:

- firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 1. – 2. 3. 2013

Registrujte se na webu k odběru newsletteru a odpovězte na soutěžní otázku:

Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční finále 7. ročníku oblíbené soutěže Creative Image Team 2013. Na jaké semifinálové téma soutěžící tvoří?

a) LUXURY LADY

b) LOLITA

c) NEW ROMANTICS 2012

Soutěž probíhá v období od 24. 1. do 3. 2. 2013.

Své odpovědi zasílejte na  soutez@netwebs.cz spolu se jménem registrace.

Bez registrace do newsletteru nebudete zařazeni do soutěže.

Pravidla soutěže