Zveme Vás na již předposlední workshop projektu PROFI ŽENA II, který se tentokrát ponese v pohodovém, adventním duchu. V krásných prostorách galerie Café Louvre na Národní třídě si ve čtvrtek 8. prosince od 17.30 budete moci odpočinout od předvánočního shonu, potkat se s ostatními Profiženami a jejich přáteli, načerpat inspiraci z toho, co nabízí a udělat radost svým blízkým s originálními dárečky z nepřeberné nabídky, kterou jsme pro vás s ostatními Profiženami připravily.

Krom toho budou po celou dobu našeho vánočního setkání probíhat miniworkshopy, na kterých si budete moci například:

  • vyrobit šperk nebo vánoční přání
  • zjistit, jak se účinně bránit vánočnímu stresu
  • nebo jak si zařídit byt podle feng-shui.

Je čistě na vás, jakého miniworkshopu se zúčastníte, nebo zda si přijdete jen popovídat a se svařákem v ruce omrknout, co krásného nabízejí účastnice projektu PROFI ŽENA II.

dárečků, na které se budete moci na našem vánočním setkání těšit, namátkově vybíráme:

  • originální šperky
  • voňavé čaje
  • keramiku
  • krásné knihy a kuchařky od dvou nakladatelství
  • přírodní kosmetiku
  • dárkové poukazy na nákup: zájezdů, homeopatickou léčbu, zážitkové kreativní workshopy, návrh interiérů a mnohé další.

Pokud si budete chtít od nakupování odpočinout, můžete si zarelaxovat při ukázce masáže hlavy nebo si třeba nechte vyložit taroty na příští rok od jedné z našich lektorek, dát si svařák nebo ochutnat lahodné a zdravé cukroví.

A teď to nejhlavnější: na tento workshop sebou můžete vzít, koho chcete! Přítelkyně, přátele, rodinné příslušníky, manžele, kamarády, kolegy z práce, jednoduše kohokoliv, s kým je vám příjemně a s kým budete chtít sdílet inspirativní atmosféru našeho předvánočního setkání – a kdo si třeba také neví rady s nákupem dárků!

Vstup je pro všechny  ZDARMA. PRO PRVNÍCH 200 PRŘÍCHOZÍCH MÁME PŘICHYSTANÝ DÁREK – KNIHU VZPOMÍNKY OBYČEJNÉ ŽENY AUTORKY JANY ABELSON TRŽILOVÉ. Na místě je možné kromě našeho občerstvení – svařák a cukroví – také zakoupit jakékoliv občerstvení z menu Café Louvre.

VSTUPNÉ: dobrovolné

KDY: čtvrtek 8. Prosince 2011

ČAS: 17.30 – 22.00 (můžete přijít v libovolnou dobu)

KDE: Galerie Café Louvre – 1. parto, Národní 22, Praha 1

KAPACITA: neomezena, přátelé, kamarádky a rodinní příslušníci vítáni (není nutná registrace)