konat tradiční soubor veletrhů pro rodinu a volný čas FOR FAMILY.  Na jednu vstupenku tak můžete navštívit celkem čtyři veletrhy, a to konkrétně FOR KIDS, FOR PETS, AKTIV 55+ a letošní novinku FOR HORSE.

Tyto veletrhy patří tradičně k největším jarním událostem v Letňanech. Není divu, na své si zde přijde opravdu každý člen rodiny.

FOR KIDS – vše pro radost dětí i rodičů

Veletrhem s nejdelší tradicí je FOR KIDS, který je vyhlášený pestrou nabídkou potřeb, her a hraček pro děti a vybavením pro miminko. Na FOR KIDS nakoupí jak nastávající rodiče, stejně jako ti, kteří mají doma děti školou povinné.

Součástí veletrhů pro děti je bohatý doprovodný program. Stejně jako v předchozích letech, tak i letos je jedním z partnerů doprovodných programů Česká obec sokolská, která opět pro děti připravila v hale velkou pohybovou zónu a přehlídku sportovních a tanečních dovedností juniorských sportovců.  Víkend svým pásmem pro děti zpestří prasátko Piggy.

Po celou dobu konání veletrhu bude k dispozici fotografický ateliér Galleria, kde můžete své dítko nejen profesionálně nechat vyfotit za symbolickou cenu, ale navíc ho také přihlásit do soutěže Dětská tvář veletrhu.

FOR PETS je rájem pro milovníky domácích mazlíčků

Poosmé se bude v Letňanech konat veletrh FOR PETS, který nabídne vše pro čtyřnohé, dvounohé i beznohé domácí mazlíčky. Návštěvníci budou moci přímo na veletrhu nakoupit nezbytné vybavení od pelíšků, obojků, hraček, až po stylové oblečení nebo designové doplňky pro zvířata do bytu. Chybět zde nebudou ani přední čeští distributoři a výrobci krmiv, na jejichž stáncích se mohou zájemci poradit s odborníky o výživě a specifických potřebách svých mazlíčků.

Veletržní dění tradičně doplní semináře, workshopy a ukázky výcviku pod patronací Nadace na ochranu zvířat. Na FOR PETS bude také probíhat Umisťovací výstava koček, na které si mohou zájemci vybrat nového kočičího kamaráda z některého z útulků, které se do této akce zapojily.

Novinkou veletrhu FOR PETS 2018 je veterinární a čipovací ambulance – VETCENTRUM Duchek, která bude na veletrhu nabízet čipování psů za zvýhodněné ceny, dále také antiparazitika pro zvířata a jejich aplikaci‚ a to včetně tablet k odčervení a proti klíšťatům. Součástí ambulance bude také bezplatná poradna v oblasti preventivní péče a výživy.

AKTIV 55+ potěší nejen aktivní seniory

Třetím z veletrhů je veletrh AKTIV 55+, na němž mohou návštěvníci vidět řadu vystavovatelů, jejichž společným cílem je seniorům usnadnit život. Veletrh AKTIV 55+ je jedinou akcí svého druhu v České republice.

Zastoupeny zde budou nejen lázně a rehabilitační střediska, cestovní kanceláře s programy pro seniory, ale i firmy nabízející mobilní techniku nebo produkty pro volný čas a sportovní vyžití.

Chybět však nebudou ani praktické ukázky pomůcek pro seniory. Veletržní dění oživí a doplní bohatý doprovodný program. Například na expozici společnosti Kovotour Plus si vystavovatelé připravili program s oblíbenými umělci známými ze Šlágr TV.

Nováček mezi jarními veletrhy FOR HORSE

Milovníci koní mohou jásat, už v dubnu se totiž v PVA EXPO PRAHA v Letňanech bude konat nový veletrh věnovaný koním, a to FOR HORSE. Kromě výhodných nákupů bude nedílnou součástí veletrhu také atraktivní doprovodný program slibující skvělou podívanou, kterou si nemůžete nechat ujít.

„Akce je příležitostí pro představení novinek na trhu v oblasti krmiv, veterinárních, minerálních a kosmetických přípravků, pomůcek, transportních zařízení, kompletního jezdeckého vybavení a potřeb. Cílem veletrhu je nabídnout aktuality z oboru na trhu a trendy v oblasti výživy a chovu,“ představuje novinku mezi jarními veletrhy manažerka veletrhu Petra Lipková.

Pokud zavítáte na veletrh FOR HORSE, můžete se každý den těšit na výběr z plemen chovaných v České republice.  K vidění zde budou ukázky jízdního oddílu Policie ČR a ukázky Městské policie Hlavního města Prahy, hipoterapie a kontaktní terapie s koňmi. Zajímavou podívanou nabídnou čtverylka a push ball fjordských koní, fríští koně pod sedlem i v kočáře nebo vystoupení huculských koní. Dále svou ušlechtilou krásu předvedou miniaturní koně, vodící a asistenční mini koně a poníci všech velikostí.

Více informací o jednotlivých veletrzích najdete na webu www.forfamily.cz