Vyberte si podle svého gusta.

 

 

Eleanor se má vážně skvěle 

Gail Honeymanová

Počet stran: 352
Doporučená cena: 349,00 Kč
Datum vydání: 13.11.2017

Svérázné Eleanor je jedno, co si o ní kdo myslí. Vystudovala literaturu, ale pracuje jako účetní. Miluje křížovky, po Glasgow chodí s taškou na kolečkách a víkendy tráví se svou jedinou kamarádkou – vodkou. Když pozná Raymonda, má ho jen za otravného kolegu. Mnohem víc ji zajímá místní zpěvák, se kterým si plánuje budoucnost. Co na tom, že on o její existenci nemá ani ponětí. Eleanořině cestě za štěstím se budete smát, i když k smíchu vlastně není.

Literární senzace pro všechny asociály


 

Noc 

Bernard Minier

Počet stran: 536
Doporučená cena: 399,00 Kč
Datum vydání: 22.02.2018

Během vyšetřování vraždy na ropné plošině narazí norská inspektorka Kirsten Ngaardová na sérii fotografií. O pár dní později sedí v toulouské kanceláři kriminalisty Martina Servaze, který si snímky se zájmem prohlíží. Je na nich on sám zachycený objektivem nepolapitelného sériového vraha Juliana Hirtmanna. To ale není vše. Na dalším snímku je malé dítě, Gustav. Pro Kirsten a Martina začíná děsivá výprava s ještě děsivějším nepřítelem na jejím konci.

„Čtvrté pokračování bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem“

 

Přítelkyně 

Francesová Michelle

Počet stran: 432
Doporučená cena: 349,00 Kč
Datum vydání 15.03.2018

Laura má zdánlivě všechno, co si může přát. Úspěšnou kariéru, bohatého manžela a pohledného syna Daniela. Ten se jednoho dne seznámí s Cherry a bezhlavě se do ní zamiluje. Objevila se tahle okouzlující dívka v Danielově životě náhodou? Jaká tajemství skrývá? Aby Laura ochránila svůj vztah se synem, uchýlí se k nestoudné lži, která bude mít pro všechny nedozírné následky.

 

V pasti lží 

Paris B. A.

Počet stran: 328
Doporučená cena: 349,00 Kč
Datum vydání: 29.03.2018

Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?

- Zaujala Vás tato kniha? Zkuste štěstí v soutěži, připraveny jsou tři výtisky.

Knihy můžete zakoupit na www.albatrosmedia.cz.