Pak ji na následujících řádcích naleznete. Co takhle vyzkoušet trilogii Padesát odstínů šedi, Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody od spisovatelky E L James?

Psané slovo patří k dějinám lidstva již tisíce let. Za tu dobu bylo sepsáno obrovské množství příběhů a na tom se nic nemění ani dnes. I v současné době se tedy můžete pobavit u dobré knihy, která Vás společně s Vaší fantazií přenese do světů plných napětí, lásky či humoru. Pátráte aktuálně také po nějaké zajímavé knize? Pak si prohlédněte nabídku beletrie pro dospělé e-shopu Albatrosmedia.cz! Na tomto místě pro Vás máme několik tipů.

E L James, autorka světových bestsellerů

Jak dokazují žebříčky prodeje v mnoha zemích světa, jednou z nejpopulárnějších autorek současnosti je britská spisovatelka Erika Leonard, jež používá pseudonym E L James. A to díky své oblíbené trilogii „Padesát odstínů…“, která má po celém světě desítky milionů čtenářek a možná i mnoho čtenářů.

Ve zkratce jde o příběhy plné vášní, které pojednávají o vztahu mladé ženy Anastasie Steeleové a úspěšného podnikatele Christiane Greye. Konkrétně se přitom jedná o následující tituly:

Další oblíbená beletrie pro dospělé

Zaměříme-li se i na další beletrii pro dospělé, a zejména na čtení pro ženy, můžeme Vám pochopitelně doporučit i nějakou z veleoblíbených tuzemských autorek. Tak například Halina Pawlowská, Barbara Nesvadbová nebo Irena Obermannová jsou nepochybně spisovatelky, které si své čtenářky vždy najdou.

S blížícími se Vánoci se navíc naskýtá uplatnění knihy jako prvotřídního dárku. Sháníte-li tedy zajímavé překvapení pro svého muže či přítele, rodiče, ale koneckonců také pro své děti, vězte, že dobrá kniha je ideálním dárkem napříč všemi generacemi. A můžete si ji přitom jednoduše objednat z pohodlí svého domova.