Dobře však víme, že samo se nic nestane. Někdo to cukroví bude muset upéct, stromeček ustrojit a dárky obstarat. Nakupovat dárky budete v obchodě či si je vlastnoručně vyrobíte? Jde to ještě jinak. Objednat, zaplatit a těšit se z radosti, jakou dárek vyvolá. A to si pište, že radost bude. Jedinečná zkušenost, kterou člověk zažije třeba jednou za život, je darovat zážitek.

Tipy na vánoční dárky pro muže

Pánové by mohli ocenit příležitost usednout za volant armádního speciálu a prověřit jeho offroadové vlastnosti. Oba modely vozu Hummer slibují nevšední zážitek. Kdo si libuje ve sporťácích, může se posadit rovnou za volant Porsche Boxster. Pod kapotou 217 koní a zrychlení z 0 na 100km/h za 7 sekund. To bude jízda! Stejně fantastické dojmy, a možná i větší, vzbuzuje létání. Tuto možnost přináší zážitek Pilotem na zkoušku, při němž si obdarovaný vyzkouší, zda má na řízení letadla talent, ve funkci druhého pilota asistuje během letu. Jste-li milovníky adrenalinu, nenechte si ujít akrobatický let či tandemový seskok. Jiným vánočním dárkem, kterým žena u muže jistě zaboduje, je decentní akt. Věnujete sérii černobílých fotografií pořízených profesionálním fotografem, jejichž ústředním tématem je milovaná osoba ve svůdné póze. Romantický dárek a krásná památka do soukromého alba.

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Mužům doporučujeme nachystat jako dárek masáž. Jedna dvě hodiny v péči maséra a nejrůznějších rekvizit, které působí blahodárně na tělo i mysl, to je zážitek, jaký přivítá každá žena. Ponořte ji do bylinné parní lázně, zabalte do kokosu či medu, uvolněte její organismus lávovými kameny, mořskými mušlemi či smyslnými doteky peří při lechtivé tantra masáži. Pokud raději volíte dárek, který ženu naučí něčemu novému, věnujte kurz digitální fotografie pro začátečníky či z kategorie gurmánských zážitků lekci přípravy sushi? Exotickou lahůdku si pak vychutná celá rodina.

Dárky pro rodiče

Dopřejte jim zážitek, který si užijí společně. Vyhlídkový let pro dva nad Prahou a jejím okolím jim určitě udělá radost. Oblíbeným dárkem je luxusní thajská masáž pro dvě osoby zakončená tříchodovým obědem či večeří. Rozkoš po těle i do žaludku. Pro gurmány jsou tu další možnosti. Například gurmánský večer s víny režiséra a vyhlášeného vinaře F. F. Coppoly. Degustace s odborným výkladem a kulinářské delikatesy v luxusním prostředí v centru Prahy nebo Brna. Milovníci steaků nepohrdnou večeří v luxusním prostředí restaurantu La Casa Argentina. Pokud jste nikdy nezažili romantickou večeři pod Karlovým mostem, jedinečný romantický zážitek prožijete při projížďce historickou jachtou z 30. let. Dárkem, který vyrazí dech i tomu největšímu snílkovi, je nákup pozemku na Měsíci. Nový majitel jednoho akru získá vlastnickou smlouvu, mapu a Ústavu Měsíce.

Dárky pro děti

Rozbalování dárků pod stromečkem je vždy největší radost pro děti. I jim můžete nadělit velmi netradiční dárek. Pokud milují zvířata, jistě se rády stanou na jeden den ošetřovatelem v zoo. Žirafu, nosorožce či kočkovitou šelmu nakrmí, uklidí její výběh a třeba se stanou svědky veterinárního zákroku. Žádný den v zoo není stejný. Pokud vám již dcera chodí na šminky do kabelky, objednejte jí tříhodinový kurz líčení, kde se naučí pracovat se štětci, kombinovat barvy a nanášet make-up rychle a se skvělým výsledkem. Rozhoduje-li se vaše dítě, čím se jednou bude živit, některé profese si může vyzkoušet nanečisto. Například dabing, kdy si vybere film, upraví scénář a může dát průchod svému hereckému talentu. Předabované filmové scény dostane jako dárek na CD. Uměleckým sklářem se může stát při tří nebo sedmihodinovém workshopu v sklářské huti a jak pracovat s tankovým pivem a obsluhovat hosty pozná jako hospodský na zkoušku.

Vy sami nejlépe víte, čím své blízké potěšíte. A jestli přeci nevíte, pak jsou tu univerzální dárkové certifikáty. Obdarovaný si z nabídky více než 300 zážitků vybere sám, dle vlastního přání.
Veselé Vánoce přeje Dejtonej!

www.dejtonej.cz