Právě vlasy dokáží totiž odhalit nedostatek vitamínů a minerálů v těle, stejně jako dokáží odhalit nemoc. Nadměrné vypadávání vlasů může způsobit také dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce či nadměrná stresová zátěž.

V případě, že vás padání vlasů postihne, ať už z jakéhokoliv důvodu, je dobré tento problém začít včas řešit. V boji s tímto nepříjemným problémem vám mohou pomoci nejrůznější kosmetické přípravky.

Proč ženám padají vlasy?

K padání vlasů u žen nedochází tak často, jako u mužů. My ženy však tento problém mnohem častěji řešíme. Nejčastěji ženy řeší padání vlasů v období těhotenství a po porodu.

Kromě hormonálních změn po porodu, které jsou vždy jen přechodné – padání vlasů samo maximálně po 3 – 6 měsících ustoupí, však na vině může být také špatný krevní oběh, vyšší úbytek hmotnosti či nepřiměřený stres.

přípravek pro péči o vlasySpectral.DNC

Vyhrát válku s nadměrným vypadáváním vlasů nejen po porodu je nyní snažší než kdy dřív. Spectral.DNC již vyzkoušely statisíce uživatelů na celém světě a výsledky potvrzují, že se jedná o jeden z nejúčinnějších preparátů na trhu.

Přípravek Spectral.DNC účinně stimuluje růst vlasů a navíc zabraňuje jejich opětovnému padání. Díky dlouho zkoumané technologii nanosomů působí vzácné látky přímo v jádru problému, díky čemuž odstraňuje nejen příznaky, ale také samotnou příčinu padání vlasů.

Bezpečnost použití a maximální účinnost zaručuje také stoprocentně přírodní složení přípravku.

Pečujete o své vlasy správně?

Pokud vás postihl problém padání vlasů, je důležité více než jindy dbát na správnou vlasovou péči. Správná péče však vyžaduje více než pouhé mytí a česaní vlasů. Důležité je dbát na správnou a racionální výživu a vlasům dopřát také dostatečný přísun světla a vzduchu.

Naopak se vyhněte přílišnému stahování vlasů gumičkami, nadbytečnému fénování a žehlení. Přirozené zacházení vlasům prospívá nejvíce. Nezapomínejte ani na pravidelné vlasové zábaly. Vhodná je také masáž pokožky hlavy, která povzbuzuje krevní oběh a uvolňuje stres, který k padání vlasů může přispívat.

Padání vlasů je však přirozený jev a to jen po porodu. Denně vám může vypadnout až 100 vlasů.