Touha rafinovaně upoutat pozornost a vyzdvihnout své přednosti, odlišit se, je pravděpodobně vrozená. Ostatně co člověk – to jiný obsah šperkovnice. Svou roli samozřejmě hrají i finance, ale nikoliv tu zásadní.

Někdo dává přednost zlatu, jiný stříbru, další volí moderní doplňky z oceli. Někdo naopak veškeré doplňky odmítá kategoricky, ovšem kdy už jindy podtrhnout svou ženskost než právě v létě? Navíc toto období přeje i experimentům.

Kdo nosil do kanceláře celoročně zlatou soupravu, možná ji zatouží na chvíli vyměnit za trendy bižuterii nápaditých tvarů a barev, která dobře pasuje k letním modelům.

Rozmarným experimentem by pak mohlo být pořízení jednoho doplňku ve více barvách. Barvu byste mohla měnit každý den, a to nejen podle oblečení, ale i podle nálady.

Kdo se naopak odbýval, mohl by si to vynahradit vysněnými šperky. Vždyť, kdo nikdy neobdivoval výlohu nebo zboží v eshopu, a neříkal si – to si někdy určitě koupím. Radost si můžete udělat sama, nebo decentně naznačit partnerovi, čím by mohl korunovat romantický večer.

Jedinečnost nám mohou dodat i dámské hodinky, ať již sáhneme po modelech přinášejících vůni nostalgie, kdy čas ještě neodměřovaly mobilní telefony, nebo si naopak vybereme některé z nápaditých módních hitů současnosti.

ZP