názvem Philip Martin´s nabízí  skvělou péči v podobě čistě přírodních produktů z řad domácí kosmetické péče nebo služeb profesionálů ve vybraných salónech.

Značka se pyšní opravdu širokým portfoliem výrobků, ať již zvolíte z bohaté nabídky šamponů a vlasové péče, nebo produktů pro péči o pleť a tělo, nebudete litovat. Všechny produkty nádherně voní a opravdu fungují. Díky přírodnímu složení se dají také míchat, což umožní přizpůsobit jejich použití individuálním potřebám každého.

Můžete si třeba namíchat koktejl vlasové péče přímo na váš typ vlasů. Bojíte-li se barvení vlasů, s přírodními barvami Philip Martin´s nemusíte mít strach. I pokud byste ráda dosáhla krásného blond odstínu, není problém. Za zmínku stojí také krásný design výrobků.

Vyzkoušejte vlasovou a tělovou péči Philip Martin´s – vyhrajte 1 z 5 balíčků této kosmetiky v hodnotě 1660 Kč. Balíček obsahuje šampon pro objem vlasů Babassu Wash, kondicionér pro objem Babassu Rinse a hydratační tělové mléko.

Jak se nazývá tělové mléko od značky Philip Martin´s, o které se soutěží?

  1. Maple Body Lotion
  2. Babassu Body Lotion
  3. Organic Body Lotion

Pro informace o produktech navštivte www.philipmartins.cz.

Produkty se dají zakoupit např. v internetových obchodech: www.hairshop.czwww.hairbeauty.cz nebo v partnerských salonech po celé ČR i na Slovensku. Více informací o značce a prodejních místech naleznete na www.philipmartins.cz.

Soutěž probíhá v období od 17. 8. do 25. 8. 2013.

Své odpovědi zasílejte na  soutez@netwebs.cz spolu se jménem registrace.

Pravidla soutěže