Výherkyněmi se staly:

1. cena: Klára H.
2. cena: Anna S.
3. cena: Magdaléna M.

Gratulujeme! Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

S přicházejícím jarem nastává čas pro úpravy vzhledu, omlazení, ozdravení pleti, novou barvu i střih vlasů, či zbrusu nový image.

Pro inspiraci i nákup novinek ze světa přírodní kosmetiky, péče o pleť, krásné vlasy, tělo i nehty nezapomeňte navštívit veletrh World of Beauty & Spa. Nelze opomenout ani další oblasti, které na veletrhu najdete, jako je aromaterapie, či regenerace těla i duše. Své novinky představí vystavovatelé zastupující stovky zajímavých značek, které Vás jistě oslní.

Dva dny plné zážitků přinese program na hlavním podiu i v saloncích, kde bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging péči, která se stává stále více populární. Naučit se můžete také alternativní způsoby, jak pečovat o své zdraví a o svůj vzhled. Nebudou chybět ani nové trendy v líčení.

Nedílnou součástí veletrhu World of Beauty & Spa jsou zajímavé soutěže, které si opět zaslouží Vaší pozornost. Soutěžit ale můžete již nyní.

Co můžete vyhrát?

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2015
2. cena – 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2015
3. cena – 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2015

Vyhrajte s Managerka.cz kosmetický balíček a VIP lístky. Jak se můžete stát výhercem?

Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

Kolik vystavovatelů se přibližně zúčastní veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 13. – 14.3. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany?

a) 200

b) 100

c) více než 300

Nápovědu najdete zde.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Soutěž probíhá v období od 23. 2. do 1. 3. 2015.

Výhry získají: 1. cena – 100. soutěžící, 2. cena – 200. soutěžící a 3. cena – 300. soutěžící. Výhra Vám bude zaslána poštou.

Pravidla soutěže

Výhry dodala: firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2015