Výherkyněmi se staly: Julie B., Martina N. a Stáňa K. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.


Dostaňte se mu do hlavy! Dámy, máte také někdy pocit, že svému partnerovi vůbec nerozumíte? Prolomte tu zatracenou komunikační bariéru a položte si otázku, jak se dostat do jeho myšlenek.

Pošlete svému příteli zprávu, kterou s lehkostí a nevinností zasadíte vaše tajná přání do jeho hlavy. Zvolte si zprávu s přáním, které se během chvíle přepíše v neškodnou banalitu. Uvěří tomu, co viděl? Neuvěří? Jak zareaguje? Kterou cestou se vydá? Dostaňte se do hlavy svého partnera na www.dostansedojehohlavy.cz

A pokud chcete nakouknout do hlavy i jinému muži, sáhněte po aktuálním knižním bestselleru Grey, který vydalo nakladatelství XYZ. Díky pokračování slavné série Padesát odstínů se dozvíte, co si tajemný milionář Christaian Grey myslel o Anastasii, když ji poprvé uviděl. A také, co se mu odehrávalo v hlavě ve chvíli, kdy kývla na jeho neobvyklý návrh. Autorka E L James odhaluje v románu Grey motivace chování hlavního hrdiny své erotické ságy. Díky jeho tajným touhám a snům se před vámi otevře známý, ale zároveň i nový milostný příběh, který fascinoval již miliony fanoušků po celém světě a odhalil mnohá partnerská tabu.

Vyhrajte s Managerka.cz jednu ze tří knih. Jak se můžete stát výhercem?

Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

Které dvě české VIP osobnosti slavnostně pokřtily knihu GREY?

Nápovědu hledejte ZDE.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Soutěž probíhá od 1. do 7. 3. 2016

Výherci se stanou 150., 250. a 350. správně odpovídající soutěžící. Výhra bude zaslána poštou.

Pravidla soutěže

Sponzorem soutěže je nakladatelství XYZ.