Výherkyní se stala Jana M. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Hektor a tajemství lásky, Hektorova cesta aneb Hledání štěstí, Nová Hektorova cesta aneb Honba za časem

François Lelord

Že je láska slepá, čas nemilosrdný a štěstí pomíjivé (díky vlastním zkušenostem bychom pro ostřejší výrazy jistě nešli daleko), je slepá, nemilosrdná a pomíjivá i realita. Kolikrát denně vyřkneme tato slova v nejrůznějších pádech a souvislostech? Své o tom ví také mladý psychiatr Hektor.

Hektor se za vás, ale společně s vámi, vydá zjistit odpovědi na mnohé otázky: proč se vždycky zamilujeme do toho, kdo o nás vůbec nestojí, proč často jeden miluje víc než druhý, proč nemůžeme být zamilovaní navždy, a proč se ve vztahu cítíme tak osamělí?

O těchto otázkách, které nás souží dnes a budou soužit i zítra je pohádka pro dospělé, citlivá a něžná sonda do lidského srdce Hektor a tajemství lásky. Hektorova cesta aneb Hledání štěstí je krásný román o obyčejných lidech. Každý chybuje a každý má svoje přání a je jen na nás jestli budeme spokojení. Autor nikomu nic nevnucuje, poučení v jeho slovech naleznete, jen když sami budete chtít. A věřte, že po přečtení chtít rozhodně budete. Hektorovo poslední dobrodružství má za cíl odhalit, zda vůbec existuje čas, když minulé pominulo, přítomné v okamžiku zmizí a budoucí se ještě neudálo. Polapte společně s ním v knize Nová Hektorova cesta aneb Honba za časem něco tak prchavého, jako je čas. Udělejte z pomíjivého okamžiku štěstí okamžik věčný.

Udělejte svým blízkým i sobě radost a dojděte společně s Hektorem tam, kde naleznete odpovědi na vaše otázky. Vhodný dárek, který zaujme i muže!

Vyhrajte s portálem Managerka.cz tutu trilogii!

Jak se můžete stát výhercem? Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

Autor trilogie François Lelord je povoláním:

a) pediatr

b) psycholog

c) zubař

Nápovědu hledejte zde. Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace k odběru newsletteru.

Soutěž probíhá od 18.3. do 23.3. 2016Pravidla soutěže

Výhercem se stane 200. správně odpovídající soutěžící. Výherce bude informován e-mailem. Výhra bude zaslána poštou.

Sponzorem soutěže je nakladatelství Smart Press.