Výherkyněmi se staly:

1. cena: Věra H.
2. cena: Sylvie P.
3. cena: Lucie B.

Gratulujeme! Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

 

Síla je v přírodě, která nás obklopuje. Síla je v kosmetických produktech Havlíkovy přírodní apotéky, které jsou vyráběny z čisté přírody a s láskou.

V soutěži, kterou jsme pro vás připravili, můžete nyní získat zcela nový krém pro andělsky hebkou tvář a další kosmetické produkty Havlíkovy přírodní apotéky a okusit tak léčivou sílu přírody.

O co soutěžíme?

1. cenou je kosmetický balíček se 4 produkty v celkové hodnotě 781 Kč

Andělská tvář – krém pro andělsky hebkou tvář je noční emulze pro vyhlazenou pleť s obsahem extraktu z hlíz brambory a mateří kašičky – jež tvoří dokonalou kombinaci pro zachování svěžího vzhledu, meduňky lékařské, levandule, bambuckého másla a kyseliny hyaluronové.

Co je Kyselina hyaluronová? Získává se šetrným biotechnologickým procesem z buněčných stěn bakterií druhu Streptococcus zooepidemicus. Je to látka tělu vlastní a díky malé velikosti své molekuly, proniká do kůže, kde se zúčastňuje procesů rehydratace mezibuněčného prostoru a buněk. Zlepšuje také texturu pleti a tím vyhlazuje vrásky. Molekuly kyseliny hyaluronové pleť vyplní. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými a elastanovými vlákny.

Obsah: 30 ml.

Ranní čistící maska (3 minutová) – přes noc pokožka vylučuje do pórů nečistoty, tzv. „samočistící proces“.  Ranní čistící maska nastartuje vaši pleť do nového dne, dodá vitaminy, vyživí a účinně hydratuje, čímž pleť získá na jasu a zdravém vzhledu. Ve velkých městech je pleť vystavena prachu, elektronickému smogu a dalším nežádoucím exhalacím, jejichž částice pronikají do pokožky a velmi zatěžují a poškozují naší pleť. Jak čistící maska působí? Naneste masku ráno ihned po probuzení na ještě neomytou a nevyčištěnou pleť a nechte působit 3 minuty.

Účinkuje ve třech fázích:

  • 1. minuta: očistí pleť od škodlivin, které pleť přes noc vyloučí.
  • 2. minuta: hydratuje a vyživí pleť na 8 hodin.
  • 3. minuta: uzavře póry.

Pleť je poté čistá, svěží a vyživená na celý den.

Obsah: 30 ml.

Havlíkovo olejové mýdlo s mateří kašičkou – receptura z 18. století kombinuje tradiční ingredience lokálního původu. Mýdlo pokožku zjemní, dodá potřebné živiny a zregeneruje. Mateří kašička je nejdokonalejší výživa tkání pokožky. Podporuje schopnost okamžité buněčné regenerace.

Obsah: 85 g.

Mýdlo s vůní zeleného čaje a levandule - má nejen osvěžující, ale i antioxidační funkci pro pokožku celého těla. Levandule má navíc relaxační a uklidňující účinky a je antibakteriální. Výživné oleje pomůžou pokožku zregenerovat a vyhladit.

Obsah: 20g.

Složení: levandule, kokosový a slunečnicový olej.

2. a 3. cenou je balíček se 2 produkty v celkové hodnotě 214 Kč

Ranní čistící maska 30 ml
Mýdlo s vůní zeleného čaje a levandule 20 g

Jak se můžete stát výhercem?

Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

Podle čeho je pojmenován krém Andělská tvář?

1.  Podle příběhu o dívce, která skrývala nedokonalost své pleti pod šátkem. Ale lékárník Giovanni odhalil její tvář a spatřil andělsky čistou krásu. Pro dívku pak umíchal krém z těch nejušlechtilejších ingrediencí

2. Byl to spontánní nápad při výrobě krému.

Nápovědu na otázku najdete na www.havlikovaapoteka.cz.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Soutěž probíhá v období od 24. 3. do 3. 4. 2016.

Výhry získají:

1. cena – 100. soutěžící
2. cena – 200. soutěžící
3. cena – 300. soutěžící

Výherci budou informování e-mailem. Výhra bude po dohodě zaslána poštou, nebo předána osobně.

Pravidla soutěže