Do boje s vráskami s produkty LeChaton!

Vrásky způsobené věkem nebo mimikou trápí mnoho žen a skoro každá hledá řešení, jak se jich zbavit. Krémů, sér a ošetření je na trhu mnoho, které je ale to správné a které opravdu pomáhá? Kdo požaduje rychlé řešení, většinou zvolí populární ošetření vrásek pomocí botoxu.

Toto řešení je sice okamžité, ale také nezdravé a velmi krátkodobé. Jste-li odpůrkyní botoxu a zdá se vám, že nic nepomáhá a přesto se chcete pustit s vráskami do boje, vyzkoušejte nové duo přípravků proti vráskám od značky Le Chaton – lehkou hydratační emulzi     Fontaine 24h a účinné pleťové Sérum s Argireline®.

Oba produkty se pyšní originální recepturou a složením a představují zdravější a trvalejší možnost, jak zastavit zrcadlo času. Lehká a dobře roztíratelná emulze Fontaine 24h obsahuje mimo jiné např. deriváty vitamínu E a C a samozřejmě vitamíny z kozích produktů, jimiž se tato kosmetika zcela liší od jiných značek. Dále např. avokádový olej či extrakt ze zlaté chaluhy a další látky.

Pleťové sérum obsahuje dva vysoce účinné peptidy – Argireline®(Acetyl Hexapeptide-8) a Leuphasyl® (Pentapeptide-18) a soli kyseliny hyaluronové a pomáhá jak zmírnit hluboké vrásky, tak předcházet vzniku vrásek.

Argireline® a Leuphasyl® jsou registračními známkami společnosti Lipotec, Spain.

Registrujte se na webu k odběru newsletteru a odpovězte na soutěžní otázku:

Buňky z jakého ovoce obsahuje hydratační emulze Fontaine 24h?

A) z ovoce kiwi

B) z pomeranče

C) z jahod

Pro odpověď na otázku a více informací o produktech navštivte: www.lachevre.cz

Soutěž probíhá v období od 21. 10. do 27. 10. 2013.

Své odpovědi zasílejte na  soutez@netwebs.czspolu se jménem registrace.

Pravidla soutěže