novou medovou saunu s automatickým polevem kamen. Celý wellness areál se tak rozšířil na 1 600 m².

Sauna s medovou esencí je vyhřívaná na teplotu 80 až 90 stupňů Celsia, vzduch uvnitř zvlhčuje automatický polev kamen. Dominantou interiéru je kombinace světlého a tmavého dřeva a zajímavé rozmístění sedátek do půlkruhu.

Sauna se nachází v prostoru terasy, která byla nově rozšířena o venkovní relaxační zónu s lehátky a posezením a o novou zateplenou pergolu pro odpočinek s ohřívacími panely.

Celý saunový svět je rozdělen na vnitřní a vnější část, kde najde příležitost k relaxaci opravdu každý. Vnitřní část nabízí odpočinek v tradiční finské sauně nebo exotické tropické sauně. Součástí vnitřní wellness zóny je útulná odpočívárna s pohodlnými lehátky a bohatě zásobeným barem. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ochlazovací prostor nejen se sprchami, ale i ledovou tříští a mlžením.

Ve vnější části se nachází terasa s venkovní saunou s parním nárazem, medová sauna, sprchy a návštěvníci se mohou těšit i na oblíbený ochlazovací bazének.

V rámci vstupu do světa saun mohou návštěvníci využít prostor vodního světa s krytým plaveckým bazénem, kde mají k dispozici tři plavecké dráhy a relaxační část s masážními tryskami, sedátky a chrliči. Pro uvolnění je k dispozici vířivý whirlpool nebo aromatická parní lázeň s tzv. tropickým deštěm (ochlazovací sprchy).

Více informací na www.saunovysvet.cz.