Právě Klára, která je jedinečná svou oduševnělou, jemnou a přírodní krásou byla jasnou volbou, když se značka rozhodla ji pro spolupráci oslovit.

„Jsem velmi poctěna, že Klára přijala nabídku stát se tváří Philip Martin´s. Pro mě osobně, je právě ona ztělesněním té pravé přírodní krásy. Těší mě, že ji výrobky oslovily a že plně vyhovují a odpovídají jejím potřebám a přesvědčení,“ říká Dagmar Plevačová, manažerka značky.

A proč se právě Klára rozhodla se značkou spolupracovat, dodává ona sama. „Od značky Philip Martin´s používám jak kosmetiku pleťovou a vlasovou, tak ráda využívám i profesionálních kadeřnických služeb, např. barvení vlasů. Dlouho jsem hledala možnost, jak svým vlasům dodat zcela přirozenou barvu, aniž bych je zatížila zbytečnou chemií.

Díky Philip Martin´s jsem našla úžasnou možnost, jak udržet své vlasy v bezvadné kondici a zajistit jim přírodní barvu, která drží, vlasy neponičí a navíc je téměř k nerozeznání od mé původní barvy.

Pleťové a tělové produkty, podobně jako šampony, jsou nejen skvěle funkční i přes své čistě organické složení, ale také nádherně voní a účinkují dle mého názoru daleko lépe než jiné produkty, které jsem měla doposavad možnost používat a že jich bylo hodně při mém povolání, kdy má pleť a vlasy trpí nadměrným líčením a česáním.

Jsem opravdu ráda, že mi tato značka zkřížila cestu a že jsem díky ní našla způsob, jak o sebe pečovat šetrně, zdravě a hlavně v naprostém souladu s přírodou – tedy s mým životním přesvědčením,“ uvádí Klára Issová. Pokud Vás kosmetika, kterou je Klára tváří zajímá, navštivte pro více informací stránky www.philipmartins.cz, kde naleznete přehled produktů i kontakty na salony apod. Produkty si můžete zakoupit v salonech nebo na internetu, např. na www.hairshop.cz.