Speciálně vyvinutá řada Essentials by Artistry nabízí rychlé řešení v péči o problematickou pleť. Díky snadným krokům a vysoce kvalitnímu složení, které redukuje kožní maz, bude vaše pleť po celý den čistá a bez nežádoucího lesku.

Udělejte si radost a dopřejte své pleti péči, kterou si zasloužíte.


Hydratační krém essentials by ARTISTRY™

Hutný a přitom lehký krém s makadamovým olejem pečuje o suchou pleť a zároveň ji zanechává matnou. Krém optimalizuje rovnováhu vlhkosti pokožky a zajišťuje dlouhotrvající hydrataci. Přípravek je bez parfemace.

Cena:  695 Kč

Odličovací ubrousky essentials by ARTISTRY™

Praktické čistící ubrousky na jedno použití pro rychlé večerní čistění během chvilky zbaví pleť všech nečistot, odlíčí make-up i voděodolnou řasenku a neslíbatelnou rtěnku. Díky vitaminu E zanechávají ubrousky po čištění pleť matnou.

Cena: 300 Kč 

 

Osvěžující tonikum na problematickou pleť essentials by ARTISTRY™

Jemný a lehký přípravek nabízí velmi účinné řešení pro mastnou pleť a pleť se sklony k akné, které působí na stávající problémová místa a brání jejich dalšímu výskytu. Řada silných složek z přírodních zdrojů nabízí rychlé a účinné výsledky. Tonikum pomáhá rozjasňovat a čistit pleť, uvolňovat póry, a to i při dlouhodobém používání. Pleť díky němu vypadá zdravěji, snižuje viditelnost problémových míst, bílých a černých teček. Dále pomáhá redukovat závažnost problémových míst a umožňuje hojení, odstraňuje odumřelé kožní buňky a nadbytečný maz.

Cena: 545 Kč

Vše nakoupíte z pohodlí domova.