Na sportovní akci, která se bude konat v pondělí 20. února od 15.30 hodin, na Vás čeká bohatý program plný zábavy a dobrého jídla.

Budete moci společně s dětmi z Klokánka zahrát hokej, protancovat brusle na lední diskotéce, vyzkoušet chytání ryb v ledových dírkách našeho rybníku, otestovat bruslařskou zdatnost při slalomu na bruslích a mnoho dalšího.

Na břehu rybníka bude připraveno občerstvení přímo ze zámecké kuchyně restaurace Chateau St.Havel, které pro Vás připraví kuchařská dvojice Kluci v akci. Ohřeje vás teplý svařák, punč nebo čaj a vaše chuťové buňky jistě potěší domácí dobroty. Pro děti bude připraven sladký popcorn a hlad zaženou párkem v rohlíku. Nebude chybět barmanská ohnivá show a zámecký DJ, který namíchá hudbu podle Vašeho přání.

Děti mají vstup zdarma, pro dospělé je symbolické vstupné 50 Kč. Výtěžek ze vstupného a útraty za občerstvení poputuje do dětského domova Klokánek.

Na pondělní odpoledne v Chateau St.Havel, který najdete v ulici Před Nádražím 6 na Praze 4 v Krči, si nezapomeňte zabalit brusle, popřípadě hokejku, teplé oblečení a dobrou náladu.

Těšíme se na Vás!

Hotel & restaurace Chateau St.Havel, Před Nádražím 6, 140 00 Praha 4 – Krč, www.chateauhotel.cz