Pokud chcete v eshopech stihnout odesílací lhůtu, a pokud nechcete stát několik hodin na poště při vyzvedávání zboží, pak je načase začít přemýšlet o dárcích pro vaše blízké. Máme pro vás hned několik tipů.

Praktický dárek pro dítě není oříšek!

Přemýšlíte, co dát pod stromeček vašemu dítěti? Jistě, spoustu hraček, ale vy byste chtěly z výchovného hlediska dát i něco praktického, abyste dítě naučily, že i praktické dárky mohou člověku udělat radost.

Pak je tu řešení v podobě školní tašky. I když jste ji kupovaly teprve před rokem, není na škodu pořídit potomkovi další. Jen si sáhněte do duše, jak dlouho se vám líbí jedna kabelka? Při posuzování vezměte v potaz i fakt, že vy kabelky střídáte podle oblečení. Ale vaše dítě nosí každičký den tu samou brašnu na zádech. Jistě nemusí mít hned tři, ale dítěti se mohla začít líbit jiná barva, má teď jiného oblíbeného akčního hrdinu a místo puntíků teď ve škole frčí spíše proužky. Velký výběr hezkých školních tašek najdete na fratelli.sk.

Aby se měl kdo s dítětem učit

Začne vaše dítě ve škole s němčinou? Děsí vás to, že bude s učením potřebovat pomoct, ale vaše dokonalá znalost angličtiny je na tohle krátká? Pak na to jděte chytře. Abyste s tímto jazykem nemusela začít vy. Přece jen kdy to má člověk stíhat, když z práce běží do školy, pak do obchodu a poté zase do práce, ať už té domácí nebo zpět k pracovním restům.

Darujte kurz němčiny manželovi nebo babičce. Jen ať si proženou mozkové závity. Jazyková škola Empire používá efektivní metodu Direktes Deutsch, u které nevadí, pokud je člověk naprostý začátečník, aktivně se tam mluví od první hodiny. A proto již za rok budou schopni pomoc se základy němčiny i vašemu žáčkovi. Více o těchto kurzech na empire-skola.cz.

Myslete i na sebe

A co si máte přát po stromeček vy? Za celý rok si jistě zasloužíte nějakou tu radost v podobě nové kabelky, parfému nebo třeba kurzu jógy. Pokud byste raději ocenila praktický dárek, pak si opět sáhněte do duše a odpovězte si na otázku, zda u stolu sedíte správně? Že ne? Pak si pod stromeček přejte kvalitní židli, která vás před zbytečným hrbením se ochrání. Jakmile odhalíte její kouzlo, budete se divit, jak rychle odezní vaše bolesti zad a hlavy a jak vám práce půjde od ruky. Z mnoha židlí a křesel můžete vybírat na tomto linku.