Tady u nás v České republice jsme ale spíše zvyklí květinu koupit a předat osobně. Jistě obojí má své kouzlo, ale možná je škoda, že kytky neposíláme svým nejbližším častěji.

Proč s tím začít?

Může být na místě, i když vy ne

Člověk nemůže být na dvou místech najednou, ale pokud máte pozvání na důležitou akci a nemůžete se na ni dorazit, je slušné se alespoň omluvit nebo vyjádřit vděk za pozvání a s díky odmítnout. Na místo přece můžete poslat kytici, která hostitele nebo například rovnou oslavence jistě velmi mile překvapí a potěší. Stejně tak se může stát, že vás čeká velmi dlouhá cesta dopravním prostředkům, ve kterém by vaše krásná kytka jen stěží vydržela v pořádku až do cíle. Kytku tak můžete poslat jinou cestou a budete mít jistotu, že dorazí v pořádku.

Když dojdou slova

Občas všechno nemůžeme vyjádřit slovy, i když bychom hodně moc chtěli. Někdy je lepší ale mlčet a nechat za sebe mluvit naše činy. Potřebujete se omluvit, někomu vyjádřit lásku nebo upřímnou soustrast a nevíte, jak na to. Nechte za sebe promluvit gesta. Pošlete kytici s malým vzkazem, přáníčkem nebo jen tak. Obdarovanému jistě vyrazíte dech a stoupnete v ceně nebo jednoduše a důstojně vyjádříte své pocity. Navíc velmi originální cestou. Využít k tomu můžete například rozvoz květin v Brně.

Jen tak překvapte

Kdo by neměl rád překvapení. Asi každý je rád někdy překvapený, o to víc, když je to milé překvapení. Což krásná a voňavá kytice rozhodně je. K překvapení nepotřebujete ani žádnou speciální událost nebo si hledat důvod. Udělejte to jen tak. Uvidíte, jak krásný pocit to bude nejen pro vás, ale především pro toho, komu kytici pošlete. A taky budete na chvilku skutečně světoví. Tak směle do toho.

Kytka umí věrohodně vyjádřit to, co člověk cítí.