Nový obchod v Praze nabízí kompletní sortiment výrobků Porsche Design, od sportovního oblečení přes zavazadla, hodinky a doplňky typu psacích potřeb a drobných kožených výrobků. Zvýrazněním je současná rozšířená módní kolekce pro ženy a muže: Veškeré styly jsou charakterizovány vysokou kvalitou a důmyslným střihem, který skvěle padne. Čisté linie, klasický a sportovní design činní tuto módní kolekci nezaměnitelnou už na první pohled. Důmyslné detaily jako křížové stehy v silné kůži dělají každý kousek kolekce úspěšným a doplňují ho nejen z pohledu designu. Všechny výrobky této značky jsou navrhovány ve studiu Porsche Design v Zell am See (Rakousko) a jsou k dispozici po celém světě ve firemních prodejnách, frančízových obchodech, v luxusních obchodních domech a výhradních maloobchodech.

„Na trhu je mnoho značek, ale jen pár má takový zvuk jako Porsche Design. Značka je pojmem nejen pro fanoušky rychlých automobilů, ale také ve světě designu a módy. Bylo by na pováženou, pokud by v rodné zemi Ferdinanda Porsche nebyla možnost se seznámit a pořídit si výrobky nesoucí jeho jméno,“ říká Pavel Řezníček, oficiální zástupce Porsche Design v České republice. „Věříme, že prestižní designové kousky obohatí nejednu domácnost a že zároveň Porsche Design móda a doplňky si najdou mnoho nových příznivců,“ dodává Řezníček.

U příležitosti otevření prvního prodejního showroomu ve střední Evropě jsme využili možnosti položit pár otázek Dr. Juergen Gesslerovi, prezidentovi Porsche Design Group.

1.   Jedním slovem, co pro Vás znamená Porsche Design?

Lifestyle…

2.   Jak vypadá Váš typický klient?

Našimi zákazníky jsou lidé, kteří preferují vysokou kvalitu, originalitu a design.

3.   Koho vnímáte jako největší konkurenci k Porsche Design?

Jako největší konkurenci vnímáme prakticky všechny luxusní značky, kam se Porsche Design samozřejmě řadí. Jde nejen o oblékání, módní doplňky, ale také zavazadla, brýle, elektronika a další.

4.   Liší se sortiment Porsche Design podle regionů působnosti nebo cílíte globálně?

Celosvětově vždy představujeme jednotnou kolekci, například dle ročních období, ale často je doplněno o produkty dle specifik jednotlivých regionů.

Největším prodejním hitem v pražském obchodu Porsche Design jsou mobilní telefony, jejichž první várka byla již po týdnu vyprodána.

Tváří značky Porsche Design je také český hollywoodský herec Karel Roden, jež se zúčastnil i samotného otevření.

O Porsche Design

Porsche Design je luxusní značka se zaměřením na technicky inspirované produkty. Značka Porsche Design byla založena v roce 1972 Profesorem Ferdinandem Alexandrem Porsche. Výrobky se vyznačují funkčností, nadčasovostí a přirozeným designem, charakteristické jsou především technickou inovací. Mezi portfolio výrobků patří hodinky, brýle, zavazadla a módní kolekce pro ženy a muže, sportovní oblečení, elektroniku a řadu pánských vůní.