Nechce se vám platit za nájem velkých kancelářských prostor někomu cizímu? Nemáte však dostatek prostředků, abyste vybranou nemovitost zaplatili v hotovosti? Vezměte si hypotéku a pořiďte si například malý dům, do kterého se pohodlně vejde zasedací místnost, hned několik kanceláří a nakonec i pokoj, pokud se v práci zdržíte déle, než byste čekali.

Nejprve je nejdůležitější si uvědomit, zda vůbec na hypotéku dosáhnete a v jaké výši. Pro tento účel vám poslouží hypoteční kalkulačka. Do kalkulačky stačí zadat cenu nemovitosti, výši požadovaného úvěru a dobu fixace. Výsledek s finální částkou se vám hned zobrazí a vy tak bez čekání víte výši splátky.

V dnešní době lze hypotéky sjednat i po webu. Ušetříte tak drahocenný čas, který můžete věnovat rozvoji firmy. Hypotéky po webu lze použít na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti, ať se již jedná o byt, rodinný dům či rekreační objekt.

Kromě toho, že nemusíte do banky osobně, poskytuje hypotéka po webu i další neméně významné výhody. Vyřízení hypotéky je zdarma a bez poplatků. Schválení hypotéky probíhá již do druhého dne a po doložení všech požadovaných dokumentů můžete peníze dostat už do třech pracovních dnů. Nemovitost vám tak bude říkat pane, než se nadějete. Co vás jistě bude zajímat, je fakt, že tak výrazně ušetříte na daních z příjmu – od základu daně si totiž můžete odečíst zaplacené úroky až do výše 300 000 Kč ročně. A to je nemalá úspora. Díky online formulářům můžete hypotéku sjednat bez starostí, které můžete směřovat na jiné firemní záležitosti.

Investice do hypotéky se nemusíte bát, v případě, že se vaší firmě nebude dařit, tak jak jste si představovali a vy pro nemovitost neuvidíte další uplatnění, můžete ji prodat i s hypotékou.