Umělohmotným botkám dávno podlehl celý svět, protože se hodí prakticky ke všem možným příležitostem. Lze se s nimi projít kaluží, či blátem a ještě přitom nikde netísní, což dohromady vytváří ideální vlastnosti pro obuv do horkých dní.  Původně jachtařské boty vznikly v roce 2002 a dnes už je mohou ocenit i ti, kdož se v životě neplavili ani na škuneru. Do výčtu pozitiv náleží i skutečnost, že si při jejich údržbě vystačíte s vlhkým hadříkem a nemusíte tak trávit dopoledne důmyslným nanášením krémů.

Letos přišla firma s novou řadou modelů, jež přináší i více elegantní vzory a tvary. Ty v kombinaci s průhledným materiálem Croslite, použitým na svrchní části, vytváří designově zajímavé kousky, které mohou docela účelně doplnit oblečení pro volný čas. Samozřejmě akceptují i barevné módní trendy, takže vedle klasické černé či bílé, se objevují i výrazné varianty jako je například tyrkysově modrá Aqua se svěží celerově zelenou. Odvážné kombinace nejsou sice pro každého, ale k teplým dnům a neformálním setkáním trocha rozpustilosti patří.

zdroj: www.crocs.eu

Klidně můžete obout fialové balerínky s vykrojenou špičkou a fuchsiovým vnitřkem, k tomu si vzít podobné šaty a rázem se stanete hvězdou grilování.  Pokud vás čeká lehce sportovní program, nabízejí se hravé sandály s poetickým názvem Mary Jane, v nichž se vaše noha bude cítit jako v bavlnce. Samozřejmě i u moře oceníte výhody „Crocsek“. Pohodlné žabky, dostupné ve třech barvách, zvládnou procházky podél pobřeží, ale nic se nestane, pokud v nich spadnete do slané vody. Na sluníčku za chvilku uschnou.

Pochopitelně zmíněné novinky zachovávají vše, co si na této značce její nositelé již dávno oblíbili. Jsou antiseptické a neklouzavé, takže v nich lze vesele tančit v dešti.  Mají rovněž pohodlné masážní vnitřky a prodyšné otvory na špičce bot.  Navíc díky minimální hmotnosti a dobré skladnosti se vejdou do každého prázdninového zavazadla.

Autor: Martina Bittnerová