Potřebujete základní kapitál?

Na pomoc bank se zatím bohužel moc spoléhat nemůžete. Jen mizivé množství z nich je ochotno poskytnout drobným podnikatelům půjčku bez předchozí minulosti. Obvykle vyžadují nejméně jeden rok historie podnikání. Což samozřejmě není reálné.

Zahájení podnikatelské činnosti ale finance vyžaduje. Co dělat, když je nemáte a potřebujete? V tom případě nezbývá, než se spolehnout na nebankovní půjčky.

Ty lze získat mnohem jednodušeji než ty v bance. Jen je potřeba počítat s vyšším úrokem a před podpisem smlouvy si pečlivě prostudovat smlouvu a všechny podmínky.

Půjčky od nebankovních domů můžete použít na cokoli potřebujete a klidně je můžete použít jako podnikatelský úvěr. Historii podnikání ani daňové přiznání dokládat nemusíte. Peníze navíc získáte po schválení ihned, a tak se do podnikání můžete pustit bez zbytečného čekání.

Pokud za sebou rok podnikání již máte, pak budete v bankách úspěšnější a podnikatelské půjčky získáte mnohem snadněji. Podmínkou pro získání podnikatelského úvěru je obvykle doložení daňového přiznání a doklad o zaplacení daně z příjmů.

Pro porovnání všech možností úvěru navštivte stránky www.uspory.cz, kde během chvíle zjistíte všechny možnosti a podmínky. Stačí si vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje a zažádat o ni můžete rovnou online. Nemusíte se obávat zneužití osobních údajů, veškeré zadané údaje jsou šifrované a zabezpečené a nikdy nebudou nikomu poskytnuty.