skrytý potenciál se po určité době vždycky projeví a přinese vám nové klienty a zakázky.

Žít si po svém, být si vlastním pánem a řídit si svůj osud, to je cílem mnoha lidí, kteří se v minulosti prosadili v roli OSVČ. Pravda, ne každý podnikatelský záměr vychází, ale takový už je svět. Na začátku je možná zapotřebí i menší finanční injekce, pokud možno bez složitých podmínek a dlouhého papírování. Nebankovní půjčka právě jednu takovou nabízí…

Dvacet tisíc korun pro nutné investice

Co zrovna potřebujete zaplatit? Nebojte se, žádný dotazník na toto téma vyplňovat nebudete, postačí splnit základní náležitosti, aby mohla být žádost o půjčku posouzena a také brzy schválena. Ve finále tak jen potvrdíte, že máte platné IČ a tím pádem podnikáte, pak už stačí jen základní věci – bankovní konto, kontaktní údaje a podobně. Podnikatelská půjčka je velmi jednoduchá, nemusíte kvůli ní sjednávat osobní schůzky a čekat třeba i hodinu na kamenných pobočkách, než dorazí přidělený makléř. Jak vysoká vlastně taková půjčka může být a kolik se nabízí termínů splatnosti?

  • Pět tisíc korun je zde minimem, menší částku si půjčit nelze. Nestačí ale na základní software?
  • Dvacet tisícovek je nejvyšší suma, o níž můžete požádat. Pomůže s vybavením vaší kanceláře?
  • Lhůta splatnosti je nastavitelná mezi 7 a 30 kalendářních dnů. Vyberte si tedy podle svého!

Nečekejte v bance, je tu jednodušší řešení

Vyřídíte jej snadno a budete čekat jen pár minut – přesně tak, podnikatelský úvěr je v 21. století bez papírování a dlouhých front. V moderní době se ani nic jiného nečeká, že? Internet zkracuje všechny vzdálenosti a urychluje jakoukoliv komunikaci, takže není důvod k osobním schůzkám. Bezúčelový charakter půjčky je také jasně daný, bez faktur a účtenek se také obejdete.