kolekce pro léto 2013 a my jsme pro Vás zjistili, kde seženete ty nejkrásnější trendy.

Nedáte dopustit na výrazné barvičky? Aktuální trend neonových a pastelových barev se nevyhnul ani plavkám, takže si určitě přijdete na své. Dámské plavky pro tento rok hýří barvami!

V jakých plavkách budete nejvíc šik?

Módní trendy, které ovládly dvojdílné plavky, velí: „Do barev!“. Nejzajímavějším letošním hitem je kombinace různých vzorů, které spojuje stejná barevná škála. Na první pohled neladící motivy tak vytvářejí originální efekt, se kterým zajisté zaujmete.

Nedáte dopustit na klasiku?

Barevným plavkám neholdujete a nedáte dopustit na své oblíbené černé? I Vy si v nabídce vyberete! Letos, stejně jako každý rok, se drží v centru pozornosti i klasické jednobarevné modely, které zdánlivou obyčejnost dohánějí propracovanými a důmyslnými střihy. Efektní řasení horního dílu nebo zajímavě řešená ramínka jsou detaily, které z klasických plavek činí luxusní kousky.

Pro lovkyně nízkých cen

Pokud každoročně čekáte na výprodeje a až poté se vrháte do boje o nejlepší plavky, koukněte na výprodej plavek na Astratex.cz. Kromě aktuální kolekce nabízí i výprodej kousků z loňské kolekce, které tak seženete za poloviční cenu!

Co na plavky pro rok 2013 říkáte?