V tom případě je na čase ji oživit a vnést do ní nové nápady. Nové doplňky vám mohou pomoct vnést nové nápady i do vaší hlavy, a tak neleňte a pusťte se do díla. Oživit kancelář ale nutně neznamená koupit nové vybavení, často postačí vymalovat, přestěhovat nábytek, zbavit se přebytečných věcí a pořídit si pár doplňků.

Čím začít? Tak třeba zdmi. Pořiďte si místo obrazu plakát, plakáty jsou moderní, nápadité a jistě zaujmete originálním pojetím. Navíc plakát není nijak drahý, můžete jej měnit několikrát do roka za úplně jiný a tím z kanceláře vyženete nudu.

Součástí každé kanceláře musí být hodiny, bez nich to v práci zkrátka nejde. Když už nás ale pohled na ně straší, protože je nám pak jasné, že domů jen tak nepůjdeme nebo že nás již za pět minut čeká důležitá schůzka, můžou  nás potěšit svým originálním designem. Říkáte si, co myslíme designovými hodinami? Na hodiny značky LoveMusic je radost pohledět, z mnoha designů si vybere každý. Milujete hudbu? Pořiďte si hodiny ve tvaru vinilové desky. Máte rádi naší zemi? Pověste si na zeď republikové hodiny. Vybírat ale můžete i z veselých kousků jako hodiny ve tvaru kachny, králíka nebo ty s nápisem BRNO.

Zdmi to ale zdaleka nekončí. Každý si v kanceláři potřebuje odložit. I na to v LoveMusic mysleli a tak je na světě designově naprosto dokonalý němý sluha. Stabilní konstrukce, neodolatelný design a skvělé barvy dělají z němého sluhy výtečného společníka, kterého si pak určitě pořídíte i domů.

Designéři a výtvarníci v LoveMusic se ale nespecializují jen na interiérové doplňky. Ty vlastně vznikly až postupným vývojem. Nejprve začali s tričky s originálním designem, kterými se vyjadřovali k aktuálním problémům ve společnosti. Díky prvním fanouškům, kteří tyto vtipné a ironické kousky začali nosit, se jim v hlavách rodily další nápady, a tak vznikly série náušnic, náramků, kabelek, opasků, erotických pomůcek a také oněch bytových doplňků.

Pokud vás zaujaly nápady a výrobky LovemusicTýmu, pak si je můžete hned zakoupit na jejich stránkách www.lovemusic.cz nebo můžete navštívit pravidelně se konající trhy nezávislé módy Factory Fashion Market v Brně či Holešovice Fashion Market v Praze.