Televizi, která vám již po zapnutí servíruje přesně to, co máte rádi. Že jsme se posunuli v čase kupředu modernějším technologiím? Kdepak. Fenomén jménem digitální televize se už nyní vyjímá v obýváku více lidem, než byste vůbec čekali. Chcete ovládnout svou televizi i vy? Prozradíme vám, jak na to.

Řekněte stop, kdykoliv chcete

Nenechte se svou televizí omezovat. Stopněte si zprávy, seriál, … zkrátka cokoliv z vysílání, do vám přeruší telefonní hovor, návštěva nebo schůzka. Dejte si pauzu, dejte si O2 TV.

Nestíháte skvělý pořad? Nahrajte si ho

Unikátnost digitální televize spočívá bezesporu také v tom, že si jakýkoliv film nebo pořad můžete nahrát. A co je ještě lepší? To, že tímto prostým a jednoduchým krokem dáte sbohem reklamám. Nahrané pořady si totiž přehrajete bez reklam.

Pusťte si i 7 dní staré vysílání

Mezi další způsoby, jak ovládnout digitální televizi, patří také funkce zpětného zhlédnutí. Propásli jste pořad, který vysílali před týdnem? Nic se neděje, jednoduše si ho najděte v archivu a podívejte se na něj dodatečně.

Menu šité na míru

Skoncujte jednou pro vždy s bezduchým přepínáním televizních kanálů, které mnohdy beztak končí větou: „Zase nic nedávají!“. Představte si, že zapnete televizi a vyskočí na vás obrazovka navržená přímo pro vás, takže si vždy vybíráte pouze z toho, co dokonale koresponduje s vaším televizním vkusem. Ve 3 přehledných řádcích najdete mimo jiné i vámi „rozkoukané“ pořady.

Sportovní přenosy, které jinde neuvidíte

Další přednost digitální televize uvítají především milovníci sportovních přenosů. Co byste řekli tomu, kdybyste si mohli vybírat nejen mezi několika současně běžícími sportovními přenosy, ale dokonce i mezi různými úhly záběrů kamer? Zamilujte si tuto funkci například v některých z podniků ve svém okolí, které O2 TV vysílají.

Zatím všechno nasvědčuje tomu, že digitální televizi O2 TV lze považovat za televizi bez hranic. Zvažte proto, jestli není na čase vnést do svého obývacího pokoje svěží vítr v podobě jedinečného multimediálního požitku.