pomalý návrat k „ostrému“ provozu a plnění prodejních plánů. Jak ovšem namotivovat obchodníky, kteří „zpohodlněli“ na vyhřátých plážích a na které jde možná skepse z toho, že se jim v létě příliš nedařilo? Řešením by pro Vás mohla být databáze Albertina společnosti Bisnode.

Díky této databázi získáte kontakty na 2 700 000 společností registrovaných v České republice, i o všech obchodních firmách registrovaných na Slovensku.

Vašim obchodníkům tak můžete na začátku září rozdat po pár kontaktech s tím, že další získají za odměnu poté, co budou ve Vašem CRM vidět první obchody. S ohledem na počet kontaktů se nemusíte bát, že by Vám brzy došlo „střelivo“, právě naopak, tým obchodníků budete takto moci motivovat několik měsíců i let (záleží na velikosti prodejního týmu a typu prodávaného zboží).

Máte pochyby o tom, jestli je databáze Albertina vhodná i pro Vaši firmu?

Rádi Vás přesvědčíme o tom, že ano. Kontakty z databáze Albertina je možné si třídit dle několika filtrů, takže vždy dostanete přesně to, co hledáte. Níže uvádíme praktický příklad použití této databáze u firmy prodávající ložní povlečení.

Praktický příklad

Tato firma si nejdříve vyfiltruje společnosti, které jsou zajímavé svým předmětem podnikání, tj. ubytovací zařízení a prodejny domácích potřeb. Tyto společnosti si pak roztřídí dle regionů, kdy jsou nejzajímavější společnosti z okolí Šumavy.

Tuto skupinu společností je pak možné si očistit o nespolehlivé plátce DPH (vyhneme se riziku, že budeme platit DPH za našeho odběratele). Zbývající společnosti si pak seřadíme dle počtu zaměstnanců (což napovídá o velikosti hotelu či prodejny) a ty následně v daném pořadí osloví obchodník.

Podobný postup lze aplikovat, ať už prodáváte krmivo pro psy, pivo z městského pivovaru či stropní konstrukce.

Předpřipravené databáze

Teď Vám možná vrtá hlavou, jaký je smysl kupovat databázi 2 700 000 společností z ČR, když využijete pouze hrstku těchto kontaktů. Právě pro Vás je tu možnost koupit si tzv. předpřipravenou specializovanou databázi, kdy si koupíte pouze kontakty, které jsou pro Vás zajímavé. Více informací o předpřipravených databázích firem najdete na této stránce.

Připravte se s databází Albertina na návrat obchodníku do ostrého provozu co možná nejdříve.