v mužském těle je přirozený fyziologický vývoj, který přichází po 30 roku života. Úbytek hladiny testosteronu se projevuje pocitem vyčerpání, podrážděností, nabíráním na váze, úbytkem svalové hmoty a i menší chutí na sex.

Výzkumy však ukazují, že hladina testosteronu může klesat i krátkodobě, a to díky negativním faktorům dnešní hektické doby jako jsou stres, nevyvážený jídelníček či nedostatek spánku a pohybu.

Pro podnikatelé, kteří jsou pod velkým tlakem a nedaří se jim zvolnit, může být vhodnou obranou proti vyčerpání, podrážděnosti a úbytku svalové hmoty správný potravinový doplněk.

Testosteron je primární mužský hormon, který je v dospívání zodpovědný za správný vývoj chlapce v muže. Tento hormon dosahuje nejvyšší hladiny okolo dvacátého roku věku, od třicátého roku pak jeho hladina klesá a při čtyřicítce může mít tento pokles  negativní dopady z tělesného i duševního hlediska. Zvláště podnikatelé jsou ve velkém stresu, který vede k únavě a vyčerpání, ztrátě fyzické formy. Tomuto procesu se dá zabránit fyzickým tréninkem a sportem, vhodné jsou však také přírodní doplňky stravy, které účinně bojují proti těmto negativním příznakům způsobených poklesem hladiny testosteronu.

Přírodní síla ze Skandinávie vrací mužnost

Podrážděnost, vyčerpání, úbytek svalové hmoty, ztráta chuti na sex. Všechny tyto problémy můžou být způsobeny poklesem hladiny testosteronu. Doplněk stravy TestoMax obsahuje účinné látky pro optimální fungování mužského těla – pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků, zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a má pozitivní vliv na plodnost. Hořčík pak zlepšuje psychickou činnost a vitamin B6 pomůže se snížením míry únavy a vyčerpání.

TestoMax je doplněk stravy z přírodních zdrojů, jehož nejlepšího účinek se dosáhne při dlouhodobém užívání.  Muži ho užívají s očekáváním, že se budou celkově cítit lépe. Úbytek hladiny testosteronu může mít vliv i na libido a ovlivňuje chuť na sex, s TestoMaxem se nejen podnikatelé cítí mužněji a v plné síle. Tento kvalitní skandinávský potravinový doplněk je určen k dlouhodobému užívání, na vyzkoušení je k dispozici za speciální zvýhodněnou cenu a s poštovným zdarma.